Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Lenovo Vibe P1m Telefon Kullanıcı Yorumları

Lenovo Vibe P1m Telefon Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Lenovo Vibe P1m Telefon
 • Kullanım Alanları : Telefon
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Lenovo Vibe P1m Telefon 685 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Lenovo
 • Kaynak : Hepsi Burada
 • Ürün Skoru : 960
 • Lenovo Vibe P1m Telefon Yorum Yapmak için Tıklayın

  Lenovo Vibe P1m Telefon ürünü hesaplı telefon çözümü olarak Lenovo tarafından son kullanıcıya sunulan ürünlerden. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Lenovo Vibe P1m Telefon ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Lenovo Vibe P1m Telefon Kaynak Açıklama Metni

  Lenovo Vibe P1!

  Bu ürün Lenovo Firmasının Garantisi altındadır. “Lenovo” markalı ürünlerde 2 yıl süresince, Lenovo geneline yayılmış Teleservis ve diğer tüm Lenovo yetkili servislerinden garanti kapsamı dahilinde ücretsiz faydalanabilirsiniz. 2 yıl sonrasında ise, Lenovo yetkili servislerinden ücretli bir şekilde faydalanmaya devam edebilirsiniz. Telefonunuzda oluşan herhangi bir arıza durumunda tüm Lenovo Türkiye servis noktalarından hizmet alabilirsiniz. Lenovo Türkiye yetkili servis bilgilerine Lenovo Müşteri Hizmetleri üzerinden veya aşağıda yer alan adresten ulaşabilirsiniz.

  Lenovo Vibe P1 Özellikleri!

  Dünya genelinde çağa ayak uyduran teknolojik cihazlar üreten markalardan olan Lenovo, birbirinden farklı akıllı telefon serileri ile gündeme geliyor. Markanın akıllı telefon çeşitlerinde hem estetik bir çizgi yakalayan hem de güçlendirilmiş donanımsal özellikleri ile öne çıkan Vibe serisi bünyesinde bataryası güçlendirilmiş ve serinin ilk modellerinden olan Lenovo P1m yerini alıyor. Lenovo Vibe P1m, aynı zamanda kolay kullanımlı bir akıllı telefon olarak öne çıkıyor. Lenovo Vibe P1m modelleri güçlü bataryası, dayanıklı dış tasarımı ve güçlü işlemcisi gibi özellikleri ile fark yaratan bir cihaz oluyor. Cihazın en temel donanımsal özellikleri arasında 1,0 GHz 64-bit dört çekirdekli MediaTek işlemcisi ve 2 GB RAM’ı göze çarpıyor. Orta sınıf bir telefon kabul edilen cihazın donanımsal özellikleri, performans/güç dengesini karşılamaya yetiyor. Android uygulamalarda cihazı yavaşlatmayan donanımsal özellikler, beklendiği şekilde bir kullanım sunarken cihazın bağlantı özelliklerinden daha başarılı sonuçlar elde edilebiliyor. Özellikle 4G hızını destekleyerek uygulamalarda, oyunlarda ve her türlü bağlantıda hızlı ve donma sorunlarına yol açmadan kullanım imkanı sağlıyor. Lenovo Vibe P1m’in güçlü pek çok özelliği arasında yer alan bataryası ve hızlı şarj edilme nitelikleri de cihaza cazibe kazandırıyor. Uzun süre kullanıma uygun 4000mAh gücündeki bataryası ile tüm gün kullanılabilen cihaz, 16 saatlik aktif kullanım süresi ve 566 saat bekleme süresi ile sınıfının rakipsiz modeli oluyor. Hızlı şarj etme özelliği ile ise 15 dakikalık şarjla 4 saat konuşma süresi kazandırıyor ve cihazın OneKey® tasarruf modu da kullanım süresini uzatıyor. Uzun kullanım sunan pili ve hızlı şarj süresi ile Vibe P1m, iddialı bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. Kamera özelliklerine bakıldığında ise cihazda 8 MP’lik arka; 5 MP’lik ön kameranın kullanıldığı görülüyor. Hem geceleri hem gündüzleri kullanım niteliklerine sahip olan kameralar, net ve güzel fotoğraflar yakalama imkanı tanıyor. Ön kamerası ile selfie çekimlerinde ve görüntülü sohbetlerde beklentileri rahatlıkla karşılıyor.

  Lenovo Vibe P1 ile Tanışın!

  Lenovo Vibe P1m özellikleri arasındaki ekran nitelikleri de kendi sınıfına uygun kriterlerde oluyor. 5.0 inçlik ekran genişliği ve 1280 x 720 HD ekran çözünürlüğü ile fotoğraf, görüntülü konuşma, video ve oyunlarda uygun sonuçlar veren cihaz, yer aldığı fiyat sınıfına uygun özellikler sergiliyor. Cihazın tasarımı incelendiğinde ise sade bir tasarıma sahip olduğu görülüyor. Açılabilir kapağı altında sim kart ve micro SD kart girişlerinin yer aldığı cihaz, güçlü bataryasına paralel olarak 9.3 mm. kalınlık ve 148 gram ağırlık ile geliyor. Güçlü bir bataryaya sahip olduğu için makul kabul edilebilen kalınlık ve ağırlığının yanında Lenovo Vibe P1m, sıvı sıçramalarına karşı nano kaplamalı teknolojisi ile cihaz üzerinde koruma sağlıyor. Sıvı dökülmelerinde su geçirmez tabakası daha güçlü nitelikte olduğu için nem ve sıvıya karşı hassasiyet göstermiyor ve sıvılara karşı dayanıklılık sunuyor. Cihazı kendi sınıfındaki ürünlerden ayıran bir özellik olan nano kaplama, cihazın güvenli kullanımını belirgin oranda artırıyor. Cihazın diğer özellikleri arasında ise artırılabilir hafızası ve kolay kullanılan arayüzü geliyor. Lenovo’nın kendi geliştirdiği işlevsel ve cihazı yavaşlatmayan arayüzün kullanıldığı telefon, temiz ve kolay bir kullanım deneyimi sunuyor. Bellek özelliklerindeyse 16 GB dahili hafızası ile yeterli bir saklama alanına sahip olan ürün, micro SD kartı ile desteklenerek 32 GB’ye kadar genişletilebilir depolama imkanı sunuyor. Lenovo Vibe P1m fiyatı ile de oldukça geniş kesimlere hitap ediyor. Yüksek pil ömrüne sahip akıllı telefon arayanlara hitap eden ürün, fiyat-performans açısından da yüksek puanlar topluyor.

  Lenovo Vibe P1m Telefon Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 22 Mart 2018 22 Mart 2018 — 15:57

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık