Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Lierac Phytolastil Çatlak Bakım Jeli Kullanıcı Yorumları

Lierac Phytolastil Çatlak Bakım Jeli Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Lierac Phytolastil Çatlak Bakım Jeli
 • Kullanım Alanları : Çatlak Bakım Jeli
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Lierac Phytolastil Çatlak Bakım Jeli 100 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Lierac
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1027
 • Lierac Phytolastil Çatlak Bakım Jeli Yorum Yapmak için Tıklayın

  Lierac Phytolastil Çatlak Bakım Jeli ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde çatlak ve bakım jelleri arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Lierac Phytolastil Çatlak Bakım Jeli ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Lierac Phytolastil Çatlak Bakım Jeli Kaynak Açıklama Metni

  • Ürün Adı: Lierac Phytolastil Çatlak karşıtı Bakım Jeli
  • Özet Bilgi: Karın, basen ve göğüs bölgesinde hızlı kilo alımı ve vb. sebeplere bağlı oluşan çatlaklara karşı bakım jeli.
  • Ürün Markası: Lierac Bir Fransız markasıdır.
  • Ürünün Boyutu: 200 ml ayrıca 100 ml boyutu da mevcuttur.

  Etki Alanı:

  Cilt Çatlakları için genel bakım sağlar. Çatlak oluşumuna karşı mücadele eder. Cildi destekler. Oluşmuş çatlakların görünümünün hafifletilmesine yardımcı olur. Nem desteği sağlayarak cildin elastikiyetinin artmasına yardımcı olur.

  Uygun Cilt Tipleri:

  Tüm Cilt Tipleri. Çatlak oluşmuş ya da oluşma riski taşıyan kişiler.

  Ürünün Faydaları:

  Phytolastil Lierac firması tarafından ergenlik ve diğer ani kilo değişimleri gibi dönemlerde, cilt elastikiyetinin arttırılması için etkili çatlak görünümü karşıtı bakım sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Doğal kaynaklı içeriklerle formüle edilmiştir.

  Ani kilo değişimlerinin yaşandığı ergenlik, hamilelik gibi sebepler nedeni ile ciltte çatlaklar oluşabilir. Bu duruma karşı cildin esnekliğini ve nemini arttırmaya yönelik bakım ürünleri yardımcı olabilir.

  Lierac PHYTOLASTIL, 35 yıldan beri nesilden nesile tecrübesi ile sunulan bir çatlak görünümü karşıtı bakım üründür. İçeriğinde bulununan Aslanpençesi, sarmaşık ve zemberek otunun yüksek konsantrasyonları sayesinde LIERAC PHYTOLASTIL, etkin bakım sağlayan bir üründür.

  Lierac Phytolastil çatlak bakım jel ‘in göğüsler, karın, kalça ve basenler masaj yapılarak günde bir defa uygulanması önerilir. Phytolastil’in sürekli ve düzenli kullanımı, en iyi sonuçları elde edebilmek için oldukça önemlidir.

  Kullanım Şekli:

  Cilde göğüsler, karın, kalça ve basenler masaj yaparak günde bir defa uygulanması tavsiye edilir.. Sürekli kullanım, en iyi sonuçları elde edebilmek için oldukça önemlidir. Sonuçlar phytolastil’in cilt uygulanmasında titizliğe bağlıdır. Ürünü parmak uçlarınızda önce küçük alanlara nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Uygulamaya tamamen emilene kadar devam ediniz. Ürünün tamamı emildikten sonra ovalamayı bırakınız, gereğinden fazla ovalamayınız.

  Kullanım Sıklığı:

  Günde 1 – 2 Kez yumuşak masaj hareketleri ile uygulanması önerilir.

  Lierac Phytolastil Jel İçeriği:

  Alchemilla Vulgaris Extract, Hedera Helix IVY Leaf/Stem Extract, Equısetum Arvense Extract. Jelleştirici maddeler içerir.

  Kadınların en çok rahatsız olduğu estetik problemler arasında çatlaklar yer alıyor. Uzun soluklu ve disiplinli çabalarla çatlakları önlemede ve görünümlerini hafifletmede dermokozmetik sektöründe haklı üne sahip Fransa menşeli Lierac Phytolastil Çatlak Bakım Jeli 200 Ml, kadınların imdadına yetişiyor. Lierac Phytolastil Çatlak Bakım Jeli, cilt altına cerrahi müdahaleler içeren klasik çatlak tedavi yaklaşımının yerine cildin nemlilik düzeyini artırarak bağ dokuları güçlendirmeyi vaad ediyor.

  Lierac Phytolastil Çatlak Bakım Jeli Kimler İçin?

  Kadınların hamilelik döneminde veya doğum sonrası kilo verme aşamasında, gençlerin ergenlik sürecindeki ani kilo değişimlerinde, çeşitli rahatsızlıkların tedavisinde alınan ilaçlara bağlı hormonal değişimlerde ortaya çıkan ve özellikle kadınları görüntü olarak çok rahatsız eden çatlaklar, Lierac Phytolastil Çatlak Bakım Jeli ile önlenebiliyor veya hafifletilebiliyor. Uzun soluklu ve giderilmesi güç bir estetik sorun olduğu için çatlaklar, sabırlı ve düzenli bakım süreciyle onarılabiliyor.

  Lierac Phytolastil Çatlak Bakım Jeli ile 5 Temel Fayda

  1. Lierac Phytolastil Çatlak Bakım Jeli, özellikle ince yapılı, çatlak oluşumuna eğilimli açık renk ciltlerde, cildin genel bakımını sağlıyor.
  2. Cildin yapısını güçlendirerek çatlak oluşumunu önlemeye destek oluyor.
  3. Hamilelik veya kilo değişmeleri sonrası oluşmuş çatlakların görünümünü hafifleterek özgüveni artırıyor.
  4. Cilt katmanlarının nemliliğini artırarak, bağ dokuları güçlendiriyor.
  5. Hafif ve jel formundaki özel yapısıyla yapışkanlık duygusu vermeden günlük yaşam içinde kolaylıkla ve arzu edilen sıklıkta kullanılabiliyor.

  Lierac Phytolastil Çatlak Bakım Jeli’nin Etkili Formülünde Neler Var?

  Jel formundaki hafif dokusu:

  • aslan pençesi,
  • al kamelya özleri,
  • ata kuyruğu özü,
  • sarmaşık ve

  kırk kilit otunun yüksek oranlı birleşiminden oluşuyor.

  Dermokozmetikte Lierac Marka Yolculuğu

  Fransa Medikal Estetik Topluluğu’nun kurucu üyesi olan Paris Lierac Laboratuvarları, 1975’de kurularak marka serüvenine başlıyor. Estetiğin ve kozmetiğin daima modern tıbbın ulaştığı en son bulgular üzerinde geliştirilmesi prensibiyle hareket eden Lierac Grubu, geliştirdiği ürünleri klinik ve tıbbi sonuçlara dayalı olarak formüle ediyor. Yıllar içinde büyük ölçekli uluslararası bilimsel araştırma merkezleriyle kurduğu stratejik ortaklıklarla Lierac Grubu ürünleri, dermatoloji uzmanlarınca da tüm dünyada en çok önerilen ürünler arasında yer alıyor.

  Çatlaklarla Mücadele Ederken En İyi Sonucu Nasıl Alırsınız?

  Kadınların en çekindiği estetik sorunlardan olan vücut çatlakları, ana hatlarıyla fibroblast hücrelerinde meydana gelen değişikliklerden kaynaklanıyor. Hormonsal problemler, hamilelik, kullanılan bazı ağır ilaçların yan etkisi olarak fibroblastların daha az kolajen üretmesi, vücutta esneklik ve nem kaybı yaratarak çatlak oluşumuna elverişli bir zemin hazırlıyor. Bu gerçekten yola çıkan Lierac ürün geliştirme ekibinin sunduğu özel jel formül, hücre yenilenmesini artırıp bağ dokuları güçlendirmeye yardımcı oluyor. Çatlakların oluşmadan önlenmesini sağlayan bu süreç, titiz ve düzenli bir kullanımla mevcut çatlakların görünüşünü hafifletmeye de yardımcı oluyor. İdeal uygulama sonuçlarını elde etmek için hamile tüketiciler tarafından, hekim görüşleri doğrultusunda hamileliğin 3. ayından itibaren hamilelik boyunca Lierac Phytolastil Jel günde iki kez temiz ve kuru cilt üzerine, karın, göğüs bölgesi, kalça, basenler ve bacak içlerine cömertçe uygulanıyor. Uygulanan bölgelerde jelin etkisini artırmak ve cilt tarafından emilimini kolaylaştırmak için dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanması öneriliyor. Etkili bir diyete girilmesi durumunda ise çatlak sorunu yaşama olasılığı artacağından ötürü, minimum 6 hafta süreyle günlük uygulama sayısı 3’e de çıkartılabiliyor. Siz de kadınların büyük rahatsızlık duyduğu çatlaklardan şikayetçiyseniz veya oluşmadan önlem almak istiyorsanız Lierac Phytolastil Çatlak Bakım Jeli 200 Ml’i hemen satın alabilir; mayo, bikini giymek istediğiniz sosyal ortamlarda çatlak sorunu olmaksızın özgüveninizle beğeni toplayabilirsiniz.

  Lierac Phytolastil Çatlak Bakım Jeli Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 20 Mayıs 2018 20 Mayıs 2018 — 12:24

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık