Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Philips HP6422/00 Satinelle Epilatör Kullanıcı Yorumları

Philips HP6422/00 Satinelle Epilatör Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Philips HP6422/00 Satinelle Epilatör
 • Kullanım Alanları : Epilatör
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Philips HP6422/00 Satinelle Epilatör 120 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Philips
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1104
 • Philips HP6422/00 Satinelle Epilatör Yorum Yapmak için Tıklayın

  Philips HP6422/00 Satinelle Epilatör ürünü elektronik ürünler ana kategorisinde epilatörler arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Philips HP6422/00 Satinelle Epilatör ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Philips HP6422/00 Satinelle Epilatör Kaynak Açıklama Metni

  Philips Satinelle epilatör ile uzun süreli pürüzsüzlüğün keyfini çıkarın. 0,5 mm”ye kadar kısa tüyleri kökünden nazikçe alır. Dört haftaya kadar pürüzsüz bir cilt sağlar. Mükemmel tüy alma deneyimi.

  Bu çok amaçlı aparat, cildinizi epilasyon öncesi rahatlatırken kesintisiz ve etkili tüy alma deneyimi için epilatörün cildinize sürekli ve optimum açıda temas etmesini sağlar.

  Kolay saklama için küçük çanta.

  Bu epilatör 0,5 mm”ye kadar kısa tüyleri çekme hissi olmadan alan hassas cımbız disklere sahiptir.

  Benzersiz epilasyon diskleri 0,5 mm”ye kadar kısa tüyleri alır.

  İnce tüyler ve ulaşılması zor bölgeler için ekstra hız ayarı.

  Bu epilatör yıkanabilir epilasyon başlığına sahiptir. Daha fazla hijyen için başlık cihazdan ayrılabilir ve musluk suyunda yıkanabilir.

  Epilatör disklerindeki tüyleri temizlemek için küçük temizleme fırçası.

  Philips HP6422/00 Satinelle Epilatör Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 2 Haziran 2018 2 Haziran 2018 — 13:15

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık