Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Quatro Mobile Q8 Telefon Kullanıcı Yorumları

Quatro Mobile Q8 Telefon Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Quatro Mobile Q8 Telefon
 • Kullanım Alanları : Telefon
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Quatro Mobile Q8 Telefon
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Quatro Mobile
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1049
 • Quatro Mobile Q8 Telefon Yorum Yapmak için Tıklayın

  Quatro Mobile Q8 Telefon ürünü elektronik ürünler ana kategorisinde akıllı telefonlar arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Quatro Mobile Q8 Telefon ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Quatro Mobile Q8 Telefon Kaynak Açıklama Metni

  Quatro Mobile Q8 !

  Gelişen teknolojinin sağladığı kolaylıklar, hayatın hızına yetişme çabalarıyla birleşince cep telefonları hemen herkes için temel bir ihtiyaç haline geliyor. Artık pek çok günlük iş, cep telefonları vasıtasıyla, hareket halindeyken yapılabiliyor. Fiyat-performans dengesi doğru sağlanmış olan Quatro Mobile Q8 , bar tipi şık ve kullanışlı tasarımı, dayanıklı gövdesi, pil gücü ve sahip olduğu diğer özellikleriyle pek çok kullanıcının beğenisini kazanıyor. Kullanıcı dostu özellikleri ile gelen Quatro Mobile Q8 , iletişim ihtiyaçlarınızı sade bir görünümle birleştiriyor. Tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak renk seçenekleri ile gelen model, 2.8 inç TFT LCD ekranına tüm ihtiyaçlarınızı sığdırıyor. Arama kaydı tutma, çift hat rehberi tek ekranda sunma, Bluetooth ile dosya gönderme, FM radyo çalma ya da ses kaydı yapma gibi fonksiyonlara sahip Quatro Mobile Q8, gün içerisinde ihtiyaç duyacağınız tüm gereçleri bir araya topluyor. Etkin menüsü ve pratik kısa yolları sayesinde dilediğiniz uygulamayı kolaylıkla çalıştırabilir, gün içerisinde iletişim ve eğlence gereksinimlerinizi rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Özellikle hem iş hem de ev telefonunu ayrı ayrı kullanan kişiler için benzersiz bir kullanım sunan Quatro Mobile Q8 , iki SIM kartı aynı anda kullanmanızı sağlıyor. Ortak bir rehberde tüm kayıtlı numaralarınızı tutabileceğiniz model, kullanımınızı işlevsel hale getirecek farklı çift hat seçeneklerini de beraberinde getiriyor. Operatörler ya da numaralar arasında değişim yaptığınızda, pasif durumdaki hattınıza ait rehber kayıtlarını görebileceğiniz Quatro Mobile Q8 modelleri , iletişiminize hız kesmeden devam edebileceğiniz bir ortam sunuyor. İşlem hızınızı artıran ve özel hayatınızı koruyan çift hat özelliğine sahip modeller sayesinde, iş için görüşmelerinizi ayrı tutabilir, kişisel telefonunuzu yalnızca aileniz ve sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Anı yakalamanızı, önemli belgeleri fotoğraflamanızı ya da komik görüntüler çekmenizi amaçlayan bir kameraya sahip olan model, aynı zamanda çektiğiniz fotoğrafları dilediğinizce değerlendirebileceğiniz bir ortam hazırlıyor. Telefonunuzun ekran koruyucusunda ya da ana menü ekranında çektiğiniz fotoğrafları kullanmanıza olanak veren Quatro Mobile Q8 , rehberinizdeki kişilere de fotoğraf ataması yapabileceğiniz bir yapı ile geliyor. Bu sayede telefonunuzu kişiselleştirebilir, kullanımınızı çok daha keyifli hale getirebilirsiniz. Artırılabilir hafıza seçeneğine sahip model, fotoğraflarınızı her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bir SD kartı rahatlıkla kullanmanıza izin veriyor. 8 GB’a kadar telefonunuzun hafızasını yükseltebilir, tüm programlarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz etkin bir depolama alanını rahatlıkla elde edebilirsiniz.

  Quatro Mobile Q8 Telefon Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 19 Mayıs 2018 19 Mayıs 2018 — 11:05

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık