Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Rowenta RO6954 X Trem Power Elektrikli Süpürge Kullanıcı Yorumları

Rowenta RO6954 X Trem Power Elektrikli Süpürge Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Rowenta RO6954 X Trem Power Elektrikli Süpürge
 • Kullanım Alanları : Elektrikli Süpürge
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Rowenta RO6954 X Trem Power Elektrikli Süpürge 760 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Rowenta
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1057
 • Rowenta RO6954 X Trem Power Elektrikli Süpürge Yorum Yapmak için Tıklayın

  Rowenta RO6954 X Trem Power Elektrikli Süpürge ürünü elektronik ürünler ana kategorisinde elektrikli süpürgeler arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Rowenta RO6954 X Trem Power Elektrikli Süpürge ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Rowenta RO6954 X Trem Power Elektrikli Süpürge Kaynak Açıklama Metni

  Dünya markaları arasında kalitesi, teknolojisi ve şık tasarımlarıyla kendini ispatlamış olan Rowenta, en kullanışlı ev aletlerinden biri olan Rowenta RO6954 X-Trem Power Cyclonic 750W toz torbasız sarı elektrikli süpürge ürünü ile de adından söz ettiriyor. Günlük temizlik denildiğinde akla gelen başlıca ev aletlerinden biri olan Rowenta RO6954 elektrik süpürgeleri; ister evlerde veya arabalarda ister küçük veya orta ölçekli ofislerde en gerekli olan cihazlar arasında yer alıyor. Güçlü motor seviyesi ve pratik kullanımı ile temizliğin zahmetsizce tamamlanmasını sağlayan Rowenta RO6954, tüketiciler için cazip fiyat alternatifleriyle sunuluyor. Yılların bilgi birikimi ile geliştirilen, üstün teknolojisiyle özgün ve estetik tasarımı bir araya getiren Rowenta elektrik süpürgesi, sunduğu kullanım kolaylığı ile de tüketicilerin beğenisini kazanıyor.

  Ergonomik dizayn, üst düzey enerji verimliliği ve antialerjik filtreleme ile maksimum fayda:

  Ekstra hafif yapısı ve kolay kavranabilir aparatları ile kullanırken yormayan kompakt bir yapıya sahiptir.

  Rahatça taşınan ufak gövdesi dar alanlara bile kolayca sığarken, boyutundan beklenmeyecek dev bir performans sergiler.

  Toz torbasız, siklon sistemli çalışma stili ve üstün emiş gücü ile bulunduğu mekanı tozlardan arındırarak hijyenik bir ortam sağlar.

  Kir ve kırıntıları tek seferde içine hapseden A sınıfı özel filtresi, makineden çıkan hava ile birlikte temizlenen alana tozların tekrar dağılmalarını önler.

  Eviniz, arabanız veya ofisiniz ne kadar büyük olursa olsun, uzun süre filtre temizliği yapmaya gerek kalmadan aynı performansı korur.

  Rakipsiz teknolojik performans

  Row RO6954 X Trem Power Cyclonic Sarı Parquet, enerji etiketinin en önemli göstergelerinden biri kabul edilen A sınıfı toz toplama özelliği sayesinde; halılarda veya laminant parke gibi sert zemine sahip yerlerde derinlemesine temizlik performansı gösterir.
  İçeriğindeki geliştirilmiş tekli siklon filtre, maksimum seviyede partikül yakalayabilen Hepa filtre ve yıkanabilir özellikteki filtrelerin bir araya getirilmesiyle oluşturulan süzme sistemi sayesinde, %100’e yakın oranda filtreleme sağlar.

  750 Watt motor gücü olmasına rağmen 2100 Watt’lık bir süpürgeyle eşdeğer işlev sunar.

  Eco verimli motor özelliğiyle A sınıfı enerji tasarrufu sağlanır.

  2,75 litrelik toz hacmi kapasitesi ile sınıfının en geniş toz haznesine sahiptir.

  Zengin içerikli temizlik paketi

  Evlerde veya ofislerdeki halıların, mobilyaların, parkelerin ve perdelerin üzerinde ince tozlar ve alerjanlar kalmayacak şekilde kusursuzca temizlik işlemini tamamlayan Rowenta elektrik süpürgesi kutusunda, zengin bir aparat içeriği bulunuyor. Radyatör başlığı, döşeme başlığı, entegre kaybolmayan fırça, dikdörtgen parke başlığı, XXL esnek hortum parçaları da bulunan Rowenta RO6954, 6,2 metre uzunluğunda kordona sahiptir.

  Üstün Alman teknolojisini yansıtan marka

  Bir asrı aşkın süredir üstün Alman teknolojisi ile mükemmel sonuçlar veren ürünler geliştiren Rowenta markası, yüksek kaliteli küçük ev aletleri ile tüketicileri cezbediyor. Ütüler, buhar jeneratörleri, kişisel bakım ürünlerinin yanı sıra elektrik süpürgeleri için de yarattığı akıllı çözümler sayesinde müşterilerinin hayatı daha da konforlu hale geliyor. Ekolojik-akıllı ürünler geliştirmesiyle de bilinen Rowenta markası, çevreye duyarlı çalışmaları ile de dikkat çekiyor. Ekolojik tasarımı ilk sıraya koymak için Dünya Doğayı Koruma Vakfı (WWF) ile de ortaklığı bulunan marka, tüm küçük ev aletlerinin üretimini doğa dostu süreçler ile takip ediyor.

  Geniş kullanım imkanı ile kolaylaşan temizlik

  Rowenta RO6954 elektrik süpürgesi ile en köşelerde kalan kırıntı taneleri, saçlar, hayvan tüyleri, yapışkan partiküller bile kolayca çekilirken, özel filtresi sayesinde hava çıkışında herhangi bir kötü koku söz konusu olmuyor. Tüm aileniz için anti alerjik bir ortam sunan elektrik süpürgesinin üstün filtreleme sistemi, uzun süre yüksek performans sağlıyor. Daha az enerji kullanıp daha çok toz çekebilen yeni EffiTech motor sistemi sayesinde de yüksek enerji verimliliği elde etmek mümkün oluyor. Eviniz, arabanız veya ofisinizin temizliğinde her gün kullanabileceğiniz kolay taşınabilir Rowenta elektrik süpürgesi ile hayatınız kolaylaşıyor.

  • Emiş Gücü Ayarı Var
  • Enerji Sınıfı A
  • Halıda Çekiş Sınıfı A
  • Hepa Filtre Var
  • Islak / Kuru Yok
  • Motor Gücü (watt) Aralığı 0 – 1000
  • Sert Zeminde Çekiş Sınıfı A
  • Ses Seviyesi (dB) 75
  • Toz Hacmi (L) 2.75
  • Toz Yayma Sınıfı A
  • Turbo Başlık Yok
  • Ürün Rengi Sarı

  Rowenta RO6954 X Trem Power Elektrikli Süpürge Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 1 Haziran 2018 1 Haziran 2018 — 15:00

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık