Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Salvex Whıtenıng Cream Beyazlatıcı Krem Kullanıcı Yorumları

Salvex Whıtenıng Cream Beyazlatıcı Krem Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Salvex Whıtenıng Cream Beyazlatıcı Krem
 • Kullanım Alanları : Whıtenıng Cream Beyazlatıcı Krem
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Salvex Whıtenıng Cream Beyazlatıcı Krem
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Salvex
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 224
 • Salvex Whıtenıng Cream Beyazlatıcı Krem Yorum Yapmak için Tıklayın

  Salvex Whıtenıng Cream Beyazlatıcı Krem ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde beyazlatıcı kremler arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Salvex Whıtenıng Cream Beyazlatıcı Krem ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Salvex Whıtenıng Cream Beyazlatıcı Krem Kaynak Açıklama Metni

  Salvex Whıtenıng Cream Beyazlatıcı Krem

  Salvex Whıtenıng Cream Beyazlatıcı Krem

  Koltukaltı ve Genital Bölgelerinde Oluşan Koyu Lekeleri Yok Eder. Cilt Renk Tonunu Eşitler. Cilt yüzeyinde oluşan koltuk altı ve genital bölge renk değişimlerini düzenler, beyazlatır ve aydınlatır. D-white kompleks formülasyonu sayesinde melanin üretimini baskılar ve kahverengi lekelerin görünümünü yok eder. Melanositlerin pigment üretimini azaltarak cilt yüzeyinde oluşan lekelerin yeniden ortaya çıkmasını önler. İçeriğindeki yoğun c vitamini sayesinde antioksidan üretimine yardımcı olur ve okside olmuş proteinleri etkisiz hale getirir bu sayede cilt renk tonu kusursuz şekilde eşitlenir. FAYDALARI Cilt renk tonunu eşitler Leke oluşumunu önlemeye yardımcı olur Cilde aydınlık ve parlaklık kazandırır KULLANIMI Sabah/akşam temizlenmiş cilt yüzeyine uygulayın.

  Salvex Whıtenıng Cream Beyazlatıcı Krem Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 1 Mart 2023 1 Mart 2023 — 09:26

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık