Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Trident A5 Beyaz Telefon Kullanıcı Yorumları

Trident A5 Beyaz Telefon Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Trident A5 Beyaz Telefon
 • Kullanım Alanları : Telefon
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Trident A5 Beyaz Telefon
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Trident
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1144
 • Trident A5 Beyaz Telefon Yorum Yapmak için Tıklayın

  Trident A5 Beyaz Telefon ürünü elektronik ürünler ana kategorisinde akıllı telefonlar arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Trident A5 Beyaz Telefon ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Trident A5 Beyaz Telefon Kaynak Açıklama Metni

  Trident A5 !

  Akıllı telefonların benzersiz özelliklerini temel iletişim fonksiyonları ile bir araya getiren Trident A5, eşsiz özellikleri bir arada sunuyor. Kamera, video, bağlantı, ekran ve GPS teknolojilerinin en kullanışlı özelliklerini bir bünyede toplayan Trident A5, aynı zamanda çift sim kart fonksiyonu ile de dikkat çekiyor. Özellikle birden fazla telefon numarası bulunan kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği model sayesinde arama kaydı ve SMS bilgileri, farklı hatlar için tek bir ekranda toplanıyor. Bu sayede gerek iş telefonunuzu gerekse kişisel telefonunuzu tek bir cihazda birleştirebilir; işlem hızınızı artırabilirsiniz. Gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz her an kullanıma hazır mobil bir veri sistemi görevi gören Trident A5, 1 GHz çift çekirdekli işlemci mimarisi ile ihtiyaç duyacağınız güçlü işletim sistemi performansını kolaylıkla sağlıyor. Model, Cortex A9 işlemcisi sayesinde programlar arası geçiş yapmanızı, uygulamaları açmanızı ya da arama yapmanızı çok daha dinamik bir hâle getiriyor. 512 MB DDR2 bellek teknolojisine sahip model, uygulamalarınızın ve araçlarınızın etkin bir şekilde çalışmasına yardımcı olacak bir ortam hazırlıyor. Özellikle arka planda devamlı olarak çalışan uygulamaların ihtiyaç duyduğu belleği hızlı bir şekilde sağlayan model sayesinde gün içerisinde bildirimlerinizi sağlıklı bir şekilde alabilir; takılma ve yavaşlamaların önüne geçebilirsiniz. Telefonunuzu bir multimedya merkezine dönüştürmenize yardımcı olacak etkin donanımlara sahip model, 2 farklı kamerası ile öne çıkıyor. 5 MP’lik arka ve 2 MP’lik ön kameraya sahip model, anılarınızı, komik hatıralarınızı ve grup fotoğraflarınızı çok daha canlı bir hâle getiriyor. Fotoğraf çekimi sırasında size yardımcı olacak Trident A5 modelleri, en doğal kareleri yakalamanız için farklı seçenekler sunuyor. Yakınlaştırma, odaklama ya da yüz algılama gibi seçenekler sayesinde görüntüyü dilediğiniz şekilde yakalayabilir; sanatsal bir çalışma ortaya çıkarabilirsiniz. Tüm fotoğraf çekme özelliklerini aynı zamanda video çekerken de kullanabilir; komik anları, eğlenceli dakikaları ya da eşsiz manzaraları rahatlıkla kayıt altına alabilirsiniz.

  Trident A5 özellikleri arasında yer alan ışık, yakınlık ve hareket sensörü, telefon kullanımınızı bir üst seviyeye çıkarıyor. Gün ışığını algılayan ve telefonunuzun ekran parlaklığını buna göre ayarlayan ışık sensörü, kolay ve etkin bir şekilde ekranınızı görmenizi sağlıyor. Ortam ışığına göre kendini ayarlayan ve en uygun seviyeyi düzenleyen ışık sensörü ile bulunduğunuz ortam ne olursa olsun telefonunuzu kullanmaya devam edebilir; dengeli bir şekilde ekranınızı görebilirsiniz. Özellikle navigasyon programları ile yolunuzu bulmaya çalışırken ya da farklı oyunlar oynarken işinize yarayacak hareket sensörü, telefonunuzun yönünü başarılı bir şekilde tahmin ediyor. Hareket sensörünün çok daha iyi çalışması için telefonunuzun GPS özelliğini çalışır duruma getirebilir; programlarınızdan maksimum verim alabilirsiniz. Android 4.1.1 işletim sistemine sahip Trident A5, birbirinden farklı uygulamalara göz atabileceğiniz Google Play Store’a da erişim şansı veriyor. Tercihlerinize ve kişisel ihtiyaçlarınıza göre milyonlarca program arasından istediğinizi telefonunuza indirebilir; telefonunuzu çok daha işlevsel bir hâle getirebilirsiniz. Sevdiklerinizle haberleşmek, iş toplantılarına etkinlik kazandırmak ya da grup konuşması yapmak için yararlanabileceğiniz yararlı bir görüntülü konuşma teknolojisine sahip model, 3G bağlantı hızında aramalar yapmanızı sağlıyor. Bağlantı hızı sayesinde karşınızdaki kişileri çok daha net görebilir; iletişiminizi çok daha kaliteli hâle getirebilirsiniz. 3G bağlantı desteğinin yanı sıra Wi-Fi, Bluetooth, MMS-WAP gibi diğer bağlantı araçlarını da bünyesinde barındıran model, her bütçeye uygun ödeme seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Akıllı telefon deneyimini işlevsel özellikler ile yaşamak için ürünün teknik özelliklerini inceleyebilir; Trident A5 fiyatı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Trident A5 Beyaz Telefon Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 6 Mayıs 2018 6 Mayıs 2018 — 15:36

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık