Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Veito CH-1800-XE Isıtıcı Kullanıcı Yorumları

Veito CH-1800-XE Isıtıcı Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Veito CH-1800-XE Isıtıcı
 • Kullanım Alanları : Isıtıcı
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Veito CH-1800-XE Isıtıcı 250 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Veito
 • Kaynak : Hepsi Burada
 • Ürün Skoru : 1084
 • Veito CH-1800-XE Isıtıcı Yorum Yapmak için Tıklayın

  Veito CH-1800-XE Isıtıcı ürünü elektronik ürünler ana kategorisinde elektrikli ısıtıcılar arasında listlenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Veito CH-1800-XE Isıtıcı ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Veito CH-1800-XE Isıtıcı Kaynak Açıklama Metni

  Veito karbon infrared ısıtıcılar daha az enerji harcayarak yüksek verimli ve konforlu ısı üretir. Açılır açılmaz ısıtmaya başlar, bekleyerek enerji boşa harcanmaz. Güneş ışığı ile aynı kalitede üretilen ısı vücudun tamamını homojen olarak ısıtır. Infrared ışıklar kullanılan mekandaki havayı kurutmadan ısınmanızı sağlar. Infrared ışınların kan dolaşımını düzenleyen rahatlatıcı etkisi ısınırken dinlenmenize yardımcı olur.

  Veito karbon infrared ısıtıcılar açık ya da kapalı mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. 2 farklı güç seviyesi (900W-1800W) farklı mekanlarda ve farklı mevsimlerde daha konforlu kullanım sağlar. Yükseklik ayarı mekana uygunluk ve etkin kullanım olanağı getirir. Darbe emniyeti şiddetli darbelerin ısıtıcıya zarar vermesini önler. Devrilme emniyeti cihazın devrilme anında otomatik olarak kapanmasını sağlar. Hafifletilmiş alüminyum gövde ve ergonomik taşıma aparatı farklı kullanım alanlarına kolaylıkla taşınmasını sağlar. Veito karbon infrared ısıtıcılar kullanılan mekanlara uygun ergonomik tasarımı sayesinde gereksiz yer işgal etmez.

  Dış mekanlarda karlı, buzlu, yağmurlu havalar gibi zor koşullarda bile sürekli çalıştırılabilir. Çalışır durumda iken üzerine su gelmesi halinde bile ısıtmaya sorunsuz devam eder. Veito karbon ısıtıcılar bilinen en uzun ömürlü ve dayanıklı infrared ısıtıcılardır. Üstün özellikler ile donatılmış veito karbon infrared ısıtıcılar 25 yıllık üretim deneyimi ve yaygın servis ağı ile begeninize sunuluyor…

  Veito CH-1800-XE Isıtıcı Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 29 Nisan 2018 29 Nisan 2018 — 10:38

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık