Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Viessmann Vitodens 050-T 25 KW Yoğuşmalı Kombi Kullanıcı Yorumları

Viessmann Vitodens 050-T 25 KW Yoğuşmalı Kombi Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Viessmann Vitodens 050-T 25 KW Yoğuşmalı Kombi
 • Kullanım Alanları : Yoğuşmalı Kombi
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Viessmann Vitodens 050-T 25 KW Yoğuşmalı Kombi 2700 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Viessmann
 • Kaynak : Hepsi Burada
 • Ürün Skoru : 1955
 • Viessmann Vitodens 050-T 25 KW Yoğuşmalı Kombi Yorum Yapmak için Tıklayın

  Viessmann Vitodens 050-T 25 KW Yoğuşmalı Kombi ürünü elektronik ürünler ana kategorisinde kombi ürünleri arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Viessmann Vitodens 050-T 25 KW Yoğuşmalı Kombi ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Viessmann Vitodens 050-T 25 KW Yoğuşmalı Kombi Kaynak Açıklama Metni

  Vitodens 050-T

  Vitodens 050-T gaz yakıtlı yoğuşmalı kombi, üstün kalitesi ile öne çıkmaktadır. Kapsamlı aksesuar seçenekleri ile hem yeni binalarda hem de mevcut ısıtma sistemlerinin modernizasyonunda kullanılabilir. Vitodens 050-T 8,4 ila 25 kW kapasite aralığına sahip kombi cihazı olarak sunulmaktadır. Modülasyonlu fanı sayesinde elektrik tüketimi düşüktür. Oda sıcaklığına bağlı işletme için arıza teşhis sistemine sahip elektronik kazan devresi kontrol paneli ve donma koruma fonksiyonu Vitodens 050-T’ ye entegre edilmiştir. Aksesuar olarak temin edilebilen bir dış hava sıcaklık sensörü yardımıyla dış hava kompanzasyonlu işletme mümkündür.

  Sessiz çalışma ve kompakt ölçüler

  Vitodens 050-T, oldukça sessiz çalışmakta ve  tüm komponentlerine bakım ve servis amacıyla kolayca ulaşılabilmektedir. Kompakt ölçüleri sayesinde özellikle ısıtma sistemi modernizasyonunda, mevcut cihazın değişiminde yer problemi olmadan kullanılabilir. Yeni ve zarif tasarımı ile oturma mekanlarına uyum sağlar.

  Kullanımı kolay kontrol paneli ve uzaktan kumanda olanakları

  Arka aydınlatmalı dijital ekran ve kullanımı kolay tuşlu kullanma ünitesi ile ısıtma ve kullanma suyu sıcaklıkları hızlı bir şekilde ayarlanabilmektedir. İşletme durumları ve sıcaklıklar dijital ekran üzerinden görülmektedir.

  Günlük ve haftalık programlanabilir bir zaman saati, kontrol paneline entegre edilmiştir.

  Vitodens 050-T’ nin

  konforlu bir şekilde uzaktan kumandası için aksesuar olarak kablolu ve kablosuz oda termostatları temin edilebilir

  Oda sıcaklığına bağlı işletme için kablolu oda termostatı

  Günlük ve haftalık programlı, LCD ekranlı kablolu oda termostatı. Tatil programı, parti ve ekonomi işletmesi yapılabilir

  Günlük ve haftalık programlı, LCD ekranlı kablosuz oda termostatı. Tatil programı,parti ve ekonomi işletmesi yapılabilir.Kablosuz haberleşme için alıcı modülü,Vitodens 050-T kontrol panelindeki yerine takılır

  Avantajlar:

  Yerden tasarruf sağlayan gaz yakıtlı yoğuşmalı kombi

  25 kW ısıtma kapasitesi

  %103’e varan verim ile enerji tasarrufu

  Modülasyon aralığı: %33 ila 100

  Kompakt ölçüler

  Kullanımı kolay dijital ekranlı kontrol paneli

  Modülasyonlu fanı sayesinde elektrik tüketimi düşüktür

  Kompakt ölçüler ve düşük ses seviyesi sayesinde oturma mekanlarına montaj için uygundur

  Viessmann Vitodens 050-T 25 KW Yoğuşmalı Kombi Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 3 Nisan 2018 3 Nisan 2018 — 16:04

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık