Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Voonka 5 Htp 62 Kapsül Kullanıcı Yorumları

Voonka 5 Htp 62 Kapsül Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Voonka 5 Htp 62 Kapsül
 • Kullanım Alanları : Gıda Takviyesi
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Voonka 5 Htp 62 Kapsül 74 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Voonka
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 672
 • Voonka 5 Htp 62 Kapsül Yorum Yapmak için Tıklayın

  Voonka 5 Htp 62 Kapsül ürünü diyet ürünleri ana kategorisinde gıda takviyeleri arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Voonka 5 Htp 62 Kapsül ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Voonka 5 Htp 62 Kapsül Kaynak Açıklama Metni

  5 Htp, Açık Adıyla 5 Hidroksitriptofan, Griffonia Simplicfolica Çekirdek Ekstresinden Elde Edilen Ve Serotonin Üretmek İçin Kullanılan Bir Ara Metabolittir. *B6 Vitamini Normal Psikolojik Fonksiyonlara Katkıda Bulunur. *Pantotenik Asit Steroid Hormonlarının, D Vitamininin Ve Bazı Sinir İleticilerin Normal Sentezi Ve Metabolizmasına Katkıda Bulunur. *26.01.2017 Tarih Ve 29960 Sayılı Mükerrer Resmi Gazete’De Yayımlanan Türk Gıda Kodeksi Beslenme Ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği “Dengeli Ve Çeşitli Beslenme Sağlıklı Yaşam İçin Önemlidir.” Aktif Bileşenler 2 Kapsülde *Brd 5-Hidroksitriptofan 200 Mg – Valerian (Valeriana Off İcinalis, Kök) 200 Mg – Magnezyum 120 Mg % 32 Melisa Ekstresi (Melissa Off İcinalis, Yaprak) 40 Mg – Vitamin B6 10 Mg % 714 Vitamin B5 6 Mg % 100 *Beslenme Referans Değeri.

  Voonka 5 Htp 62 Kapsül

  Voonka 5 Htp 62 Kapsül Kullanıcı Yorumları - Diyet - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 5 Şubat 2020 5 Şubat 2020 — 11:08

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık