Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Acvit Kaş Kirpik Bakım Serumu Kullanıcı Yorumları

Acvit Kaş Kirpik Bakım Serumu Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Acvit Kaş Kirpik Bakım Serumu
 • Kullanım Alanları : Kaş Kirpik Bakım Serumu
 • Ürün Yapısı : Belitilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Acvit Kaş Kirpik Bakım Serumu
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belitilmemiş
 • Geliştirici : Acvit
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1142
 • Acvit Kaş Kirpik Bakım Serumu Yorum Yapmak için Tıklayın

  Acvit Kaş Kirpik Bakım Serumu ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde kaş kirpik bakım serumları arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Acvit Kaş Kirpik Bakım Serumu ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Acvit Kaş Kirpik Bakım Serumu Kaynak Açıklama Metni

  Kirpikler gibi kaşlar da etkileyici bakışların simgesidir. Gözleri belirginleştirir ve öne çıkartır. Kaşlarda boşlukların olması, değişik nedenlerle dökülmesi, ya da yapısal olarak zayıf ve seyrek olması, özellikle de son yıllardaki kalın kaş trendi göz önüne alındığında estetik bir problem oluşturabilir.

  Oysa yapay ya da geçici değil, kişinin kendi gerçek kirpiklerinin UZUN, DOLGUN, aynı şekilde UZUN, BİÇİMLİ ve DOLGUN kaşlar herkesin hayalidir.

  Acvit Diva Kaş ve Kirpik Bakım Serumu ile kirpik ve kaşlarınızın doğallığını bozmadan hayal ettiğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

  Acvit Diva, içeriğindeki BİTKİSEL EXTRAKT sayesinde kirpikleri ve kaşları ihtiyaç duydukları maddelerle besler. Kullanımından 2 hafta sonra kirpiklerin görünümünde; 1 ay sonra kaşların görünümünde gözle görülür bir etki göstermeye başlar. Ancak tam olarak sonuç almak için, yani 6 hafta boyunca kullanılması gerekir. Acvit Diva Kaş ve Kirpik Serumu’nun etkinlik ve güvenilirliği klinik çalışmaları ile ispatlanmıştır. 1 ayda %30 dolgunluk ve uzunluk verir. Uzamasını hızlandırıp, dolgunlaştırır.

  Acvit Kaş Kirpik Bakım Serumu Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 23 Ekim 2018 23 Ekim 2018 — 14:18

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık