Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Valensey Yılan Yağı Kullanıcı Yorumları

Valensey Yılan Yağı Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Valensey Yılan Yağı
 • Kullanım Alanları : Saç Sakal Bakımı
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Valensey Yılan Yağı 17 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Valensey
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1731
 • Valensey Yılan Yağı Yorum Yapmak için Tıklayın

  Valensey Yılan Yağı ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde saç sakal bakım yağları arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Valensey Yılan Yağı ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Valensey Yılan Yağı Kaynak Açıklama Metni

  Valensey yılan yağlı saç bakım yağı, bitki özlerinden,yüksek kalitede üretilmiş, güvenle kullanabileceğiniz valensey saç bakım yağı faydaları hakkında detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.

  Valensey yılan yağlı saç bakım yağı içindekiler tatlı badem yağı,çörek otu yağı,susam yağı,biberiye yağı,ceviz yağı,defne yağı,kekik yağı,fındık yağı,hindistan cevizi yağı,ısırgan yaprağı,jojoba yağı,hint yağı,yılan yağı özleri bulunmaktadır.

  Valensey saç bakım yağı kullanımı ise doğal yağlar ve bitki özleri sayesinde saça canlılık ve parlaklık verir.Kuru,boyalı ve yıpranmış saçlara uygulandığında kökten uca besler ve hacim kazandırır.Haftada 3 gün boyunca saç diplerinden saç uçlarına doğru eşit miktarda dağıtınız.Valensey saç bakım yağı saçta 2 saat bekletildikten sonra valensey 7 in 1 sampuan ile durulanması tavsiye edilir.

  Valensey Yılan Yağı Kullanıcı Yorumları - Bakım - 1 Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 27 Ekim 2018 27 Ekim 2018 — 15:47

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ben almeiada yaşıyorum kuaförden yılan yağı aldım, İnternete girdim Çok Farklı şişesi var.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık