Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

aerobilet Kullanıcı Yorumları

aerobilet Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : aerobilet
 • Kullanım Alanları : Bilet Karşılaştırma Satış
 • Ürün Yapısı : Dijital Hizmet
 • Ortalama Fiyat : aerobilet Değişken
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : aerobilet
 • Kaynak : aerobilet
 • Ürün Skoru : 1248
 • aerobilet Yorum Yapmak için Tıklayın

  aerobilet dijital hizmetler kategorisinde bilet karşılaştırması ve siparişi verebileceğiniz bir hizmet. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. aerobilet ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  aerobilet Kaynak Açıklama Metni

  Biz Kimiz?

  Aerobilet, seyahat sektörüne farklı bir yaklaşım ve vizyon getirmek isteyen yenilikçi bir platformdur. Uçak bileti, konaklama ve transfer hizmetlerinin hepsinin bir arada bulunduğu sistemimizde seyahat ürünlerini hızlı ve kolayca satın alabilirsiniz.

  Hedefimiz

  Aerobilet, seyahat etmek isteyen müşterilerine en fazla seyahat alternatifini en basit ve hızlı bir şekilde bir arada sunarak tercih ve satın alma süreçlerini hızlandırmayı amaçlar. Geniş bir tedarikçi ağından temin edilen uçak bileti, otobüs bileti, otel, villa, deniz otobüsü, tur, sigorta ve transfer hizmetleri sunan Aerobilet, doğru ve hızlı bir seyahat planlaması yapmanızı sağlar.

  Tecrübemiz

  Turizm ve seyahat sektöründe 20 yıllık bir tecrübeye sahip grubumuz, çok çeşitli ülkelerde 10 milyondan fazla kişinin seyahat planlamasına yardımcı olmuş, istedikleri ve hayal ettikleri seyahat ve tatil imkânlarını başarıyla sunmuştur. Seyahat ve tatil sektörünün her alanında uzmanlaşmış olan grubumuz, sahip olduğu tüm tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak; daha hızlı, kolay ve güvenli seyahat çözümlerini Aerobilet markası adı altında, internet ve mobilde de sizlerin hizmetine sunmaya devam etmektedir.

  Ekibimiz

  Aerobilet ekibi, Türkiye’nin köklü kurumlarında bir çok yeniliğe imza atmış, alanlarında uzman teknik ve yönetici personelden oluşmaktadır. Aerobilet, konusunda uzman 350 personel ile 23 ülkede kullanıcılarına kendi dillerinde hizmet vermektedir.

  aerobilet Kullanıcı Yorumları - Dijital - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 22 Mart 2018 22 Mart 2018 — 15:42

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık