Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

TTNET Kullanıcı Yorumları

TTNET Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : TTNET
 • Kullanım Alanları : İnternet Sağlayıcısı
 • Ürün Yapısı : Dijital
 • Ortalama Fiyat : TTNET
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : TTNET
 • Kaynak : TTNET
 • Ürün Skoru : 962
 • TTNET Yorum Yapmak için Tıklayın

  TTNET hizmeti dijital ürünler ana kategorisinde internet sağlayıcıları arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  TTNET ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  TTNET Kaynak Açıklama Metni

  178 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Türk Telekom, Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörüdür. Müşterilerin hızla değişen iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına en güçlü ve en doğru şekilde cevap verebilmek amacıyla 2015 yılında Türk Telekomünikasyon A.Ş., TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. tüzel kişiliklerini mevcut şekliyle muhafaza ederek ve tabi oldukları mevzuat ve regülasyonlara tamamen uyarak, “müşteri odaklı” ve entegre bir yapıya geçmiştir. Bireysel ve kurumsal hizmetler alanında geniş hizmet ağı ve zengin ürün çeşitliliğine sahip olan Türk Telekom, Ocak 2016 itibarıyla mobil, internet, telefon ve TV ürün ve hizmetlerini ‘Türk Telekom’ tek marka çatısı altında bir araya getirmiştir.

  TTNET

  TTNET Kullanıcı Yorumları - Dijital - 1 Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 27 Eylül 2019 27 Eylül 2019 — 13:43

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Bugün görüştüğüm ve telefonu açtığında neye sinirli olduğu belli olmayan bir ilçe müdürü tarafından hakarete uğradım. Tek isteyim 3 gündür hiçbir gerekçe belirtilmeksizin kapatılan mahallemizin telefon ve internet hizmetlerinin ne zaman açılacağını öğrenmeye çalışmaktı. Tabı bundan şahsın haberi yok. Telefonu bağırarak açıp, hakaret ederek kapattığı için. En acınası noktası da bu öfke yönetiminden bir haber vatandaşın müdür olarak personel yönetmesi ve bu vasıfla vatandaşların iletişim çabaları sonundan muhattap olarak karşısına çıkması. Konu hakkında kuruma detaylı şikayetimi ilettiğim için konum ve diğer detayları burada paylaşmak istemiyorum. Durumu paylaşma nedenim ise küçükte olsa bir farkındalık ortamı oluşturmak. Bu gibi insanlar müşterileri aşırı derecede rahatsız etmekteler. İşleri yorucu olabilir, bazı donemler yoğun olabilir… Ancak müşterilerde insan ve başka yorucu ve problemli işlerde çalışarak TTNET’e faturalarını ödüyorlar. Yani bir fark yok ortada, bu gibi davranışlar için sebepte yok dolayısı ile….

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık