Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Apple iPad Mini 4 Tablet Kullanıcı Yorumları

Apple iPad Mini 4 Tablet Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Apple iPad Mini 4 Tablet
 • Kullanım Alanları : Tablet
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Apple iPad Mini 4 Tablet 1850 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Apple
 • Kaynak : Hepsi Burada
 • Ürün Skoru : 1042
 • Apple iPad Mini 4 Tablet Yorum Yapmak için Tıklayın

  Apple iPad Mini 4 Tablet ürünü Apple nin sunduğu tablet ürünlerinden. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Apple iPad Mini 4 Tablet ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Apple iPad Mini 4 Tablet Kaynak Açıklama Metni

  Gördüğünüzden çok daha fazlasına hazır olun. iPad mini 4 ile benzersiz bir performans ve güç elinizde. Şimdi her zamankinden daha ince ve hafif olmasına rağmen, fikirlerinizi daha da ileriye taşımanıza yardımcı olacak kadar güçlü.

  iPad mini 4, iPad’e dair sevdiğiniz her şeyi, olağanüstü şık ve taşınabilir bir tasarımla buluşturdu. Böylece istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman FaceTime ile arkadaşlarınızı arayabilir veya işlerinizi halledebilirsiniz.

  Boyu küçük, gücü büyük.

  iPad mini 4, en fazla güç gerektiren uygulamalarınızı bile rahatça çalıştıran, 64 bit masaüstü sınıfı mimariye sahip ikinci nesil A8 çip ile çalışıyor. İster video düzenleyin ister fotoğraflarınıza göz atın veya her ikisini birden yapın, her zaman rahat ve kusursuz bir deneyim sizi bekliyor. Üstelik tüm bunları yapabilmenin keyfi, 10 saate kadar süren pil ömrüyle daha da artıyor.

  iPad kılığına girmiş iki harika kamera.

  iPad mini 4’teki kamera; ileri düzey optik sistem, geliştirilmiş bir sensör ve Apple tasarımı bir görüntü sinyali işlemcisi sunuyor. Üstelik panorama, hızlı ve ağır çekim video, seri çekim ve zamanlayıcı modu gibi kullanışlı özelliklere de sahip. Ön taraftaki FaceTime HD kamera ise, loş ışıklı ortamlarda daha da iyi bir performans gösterebilmesi için yeni bir sensör ve daha büyük piksellerle yeniden tasarlandı. Tüm bunların sonucunda ne mi oldu? Fotoğraflarınız, videolarınız, hatta görüntülü aramalarınız ve selfie’leriniz, inanılmaz derecede parlak ve canlı oldu.

  Gelişmiş güvenlik. Parmaklarınızın ucunda.

  iPad mini 4, Touch ID teknolojisini kullanarak parmak izinizi kusursuz bir parolaya dönüştürür. Böylece, iPad’inizi başkalarıyla paylaşıyor olsanız bile, aygıtınızın kilidini tek bir dokunuşla açarak kişisel verilerinizin güvende olmasını sağlayabilirsiniz. Touch ID ayrıca, iTunes ve App Store’dan güvenle alışveriş yapabilmenize de imkan tanır.

  Hızlı wireless.

  iPad mini, hızlı Wi-Fi ağlarına ve hücresel ağlara bağlanabilir. Böylece, neredeyse bulunduğunuz her yerde içerik indirebilir, internette gezinebilir ve belge paylaşabilirsiniz. Yakınınızda bir

  Wi-Fi bağlantı noktası bulunmadığında, Wi-Fi + Cellular modeli tüm dünyada hızlı hücresel veri ağlarına bağlanabilmenizi sağlar.2 Ve Apple SIM sayesinde, 180’den fazla ülke ve bölgede doğrudan aygıtınızdan hızla ve kolayca bir plan seçebilirsiniz.

  iOS 11 ve iPad.

  Daha fazlasını yapmak için birlikte tasarlandılar.

  iPad mini 4, dünyanın en gelişmiş, kullanıcı dostu ve güvenli mobil işletim sistemi olan iOS 11 ile çalışıyor. Yeni Dock, Sürükleme ve Bırakma, multitasking, Slide Over, Split View ve Resim İçinde Resim gibi geliştirilmiş uygulamalara ve özelliklere sahip iOS 11, etkili ama basit yollarla aynı anda daha fazla şey yapmanızı sağlıyor. İster mail’lerinize cevap verirken aynı anda mesajlarınızı kontrol edin, isterseniz önemli bir maçı izlerken diğer yandan sunum hazırlayın, iOS 11 sayesinde iPad’iniz her zamankinden daha becerikli hale geliyor.

  iPad için özel olarak tasarlanan uygulamalar. Ve onunla yapmak istediğiniz her şey için.

  iPad mini 4, internette gezinmek, mail’lerinizi kontrol etmek, film ve fotoğraflarınızı düzenlemek, raporlar yazmak ve kitap okumak gibi düzenli olarak yaptığınız şeyler için kullanacağınız güçlü yerleşik uygulamalara sahiptir. Ayrıca App Store’da, iPhone uygulamalarının boyutu uzatılmış hali değil, tamamen iPad’in Retina ekranından faydalanmak üzere tasarlanmış daha pek çok inanılmaz uygulama bulunur. Yani fotoğrafçılıktan oyuna, seyahatten finansal durumunuzun yönetimine kadar, yapmak istediğiniz her şey için hayatınızı kolaylaştıracak uygulamalar bulabilirsiniz.

  iPad mini 4’ünüze tam uyacak kapaklar. Ve her şeyinize uyacak renkler.

  iPad mini 4 Smart Cover ve Silikon Kılıf, götürdüğünüz her yerde aygıtınızı koruyor.
  Eşleştirilmek üzere tasarlanan bu ikilide, Smart Cover aygıtınızın ön tarafına bağlanırken,
  Silikon Kılıf arka tarafa takılıyor. Birlikte koruma sağlayan Smart Cover ve Silikon Kılıf, birçok muhteşem renk seçeneğiyle sunuluyor.

  Dünyayı etkilemek için tasarlandı. Çevreyi değil.

  Ürünlerimizin dünya üzerindeki etkisini daima göz önünde bulunduruyoruz. Ürünün kullanım ömrü dolduktan sonra da bu etkinin devam ettiğini biliyoruz. Bu yüzden neredeyse tüm Apple ürünleri, alüminyum gibi yüksek oranda dönüştürülebilir malzemelerden üretiliyor ve yine bu yüzden ürünlerimizin zararlı toksinler içermemesi için büyük bir çaba gösteriyoruz.

  iPad mini 4, buna mükemmel bir örnek. Alüminyum kasası yüksek oranda geri dönüştürülebilir malzemelerden üretiliyor. Ve hiçbir iPad mini, bromlu alev geciktiriciler (BFR’ler) ve polivinil klorür (PVC) içermiyor. Aslında Apple, ürünlerde BFR ve PVC kullanılmamasıyla ilgili olarak sektördeki en katı standartlara sahip şirketlerden biri. Ve tedarikçilerimizden de aynı standartlara uymalarını bekliyoruz. Ürünlerimizi Cupertino laboratuvarımızda bileşenlerine ve parçalarına ayırıyoruz. Ardından, bu bileşenleri X ışını floresan spektroskopisi ve iyon kromatografisi gibi çeşitli yöntemler kullanarak test ediyoruz. Bu işlemleri, ürettiğimiz her ürünün çevreyle ilgili standartlara uygun olmasını sağlamak için yapıyoruz.

  Apple iPad Mini 4 Tablet Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 25 Mart 2018 25 Mart 2018 — 19:44

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık