Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Apple iTunes Türkiye Kullanıcı Yorumları

Apple iTunes Türkiye Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Apple iTunes Türkiye
 • Kullanım Alanları : Film Müzik - Multimedia
 • Ürün Yapısı : Dijital
 • Ortalama Fiyat : Apple iTunes Türkiye Değişken
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Apple
 • Kaynak : Apple
 • Ürün Skoru : 1392
 • Apple iTunes Türkiye Yorum Yapmak için Tıklayın

  Apple iTunes Türkiye applenin dijital bir hizmeti olarak Türkiye desteği de mevcut olan bir ücretli multimedia platformudur. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Apple iTunes Türkiye ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Apple iTunes Türkiye Kaynak Açıklama Metni

  iTunes, sahip olduğunuz müzik, film ve TV programlarını düzenli hale getirmenin ve onların keyfini çıkarmanın en iyi yolu. Ve de istediğiniz diğerlerini satın almanın. iTunes’un sunduğu bu büyük eğlenceyi hem Mac’inizde hem de PC’nizde yaşayabilirsiniz.

  45 milyon şarkı. Sıfır reklam

  45 milyondan fazla şarkıyı reklamsız dinleyin. Veya albümleri ve parçaları indirip çevrimdışı dinleyin. Kişisel iTunes arşivinizdeki tüm müzikler, nereden gelmiş olurlarsa olsunlar Apple Music kataloğundaki yerlerini alırlar. Üç aylık ücretsiz deneme üyeliğinizi hiçbir taahhüt vermeden hemen şimdi başlatın. Dilediğiniz anda iptal de edebilirsiniz.

  Her zaman hayalini kurduğunuz film arşivi. Şimdi gerçek.

  100.000’in üzerinde filme ev sahipliği yapan iTunes’da izleyecek harika bir şeyler her zaman var.1 Ve şimdi Apple TV 4K ile, en sevdiğiniz içeriklerin büyük bir kısmı 4K HDR kalitesinde sunuluyor. Görmek için sabırsızlandığınız en popüler filmleri, istediğiniz zaman istediğiniz yerde izlemeye hazır olun. Oynatmak için dokunun veya Wi‑Fi bağlantısı olmayan yerlerde izlemek için bir kopyasını indirin.

  Dünya dolusu eğlence.  Her yerde sizinle.

  iTunes Store’a tüm aygıtlarınızdan erişebilirsiniz. Bu sayede, az önce duyduğunuz ve çok beğendiğiniz şarkıyı istediğiniz zaman satın alabilir, uzun zamandır izlemek istediğiniz o filmi hemen kiralayabilirsiniz. Satın aldığınız tüm müziklere ve filmlere anında erişebilir, tümünü istediğiniz yerde dinleyebilir veya izleyebilirsiniz.

  iTunes Hediye Kartları

  iOS aygıtınızdan veya bilgisayarınızdan ailenize ve arkadaşlarınıza iTunes Hediye Kartı gönderebilirsiniz.2 Farklı tarz ve değerlerde hediye kartları satın alabilirsiniz. Kartı verdiğiniz kişi, iTunes Store,3 App Store ve Mac App Store’dan istediği içeriği seçebilir.

  Apple iTunes Türkiye Kullanıcı Yorumları - Dijital - 1 Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 25 Mart 2018 25 Mart 2018 — 19:52

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Geçtiğimiz yıl kredi kartı bilgilerim çalındı. Banka ve gerekli yerlere başvuru yaparak kartımı kullanıma kapatarak yasal işlem başlattım. Bu esnada iTunes Türkiye destek ekibine ulaştım ve ödeme isminin benim ismim ile eşleşen hesabı kapatmalarını, bu konuda yasal işlem başlattığımı ve bu hırsız her kim ise hesabını illegal kullanımdan ötürü askıda görmesinin yaptığının farkına varmasını sağlayacağını ilettim. Ancak her türlü belgeyi sağlayabiliyorken kazara yapılan harcamalarda ğara iadesi yapıyoruz ancak bu gibi olaylarda yapmıyoruz dendi. Ben iademi bankadan alsamda bariz hırsızlığa göz yuman bu destek ekibi beni bu derece şaşırtan nadir ekiplerden.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık