Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

HepsiBurada Kullanıcı Yorumları

HepsiBurada Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : HepsiBurada
 • Kullanım Alanları : E Ticaret
 • Ürün Yapısı : Dijital
 • Ortalama Fiyat : HepsiBurada
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : D-Market
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 2349
 • HepsiBurada Yorum Yapmak için Tıklayın

  Hepsi Burada ürünü dijital hizmetler ana kategorisinde artık devasa boyutlara ulaşmış çok amaçlı e ticaret siteleri arasında yer almakta. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Hepsi Burada ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Hepsi Burada Kaynak Açıklama Metni

  2001 yılından beri Türkiye’de online alışverişin en güçlü ismiyiz. Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere ulaştık. Online alışverişi geliştirdik, hizmet anlayışımızla fark yarattık. Hem çok büyüdük hem çok sevildik!

  Bugün Türkiye’de online alışverişin lideri olarak; 30 kategoride 12,7 milyonun üzerinde ürünümüzle e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmadık, vazgeçilmeze dönüştürdük.

  Yıllar içinde pek çok ödüle layık görüldük. 2011, 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye’nin en sevilen markası, 2013 yılında ise Yılın E-ticaret Sitesi seçildik.

  Bugün Türkiye’de online alışverişin lideri olarak; üyelerimize nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz. Büyümeye ve e-ticareti büyütmeye devam ediyoruz.

  Her zaman bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, iyi alışverişler dileriz.

  HepsiBurada Kullanıcı Yorumları - Dijital - 1 Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 1 Mayıs 2018 1 Mayıs 2018 — 12:31

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Çalıştığı kargo firması nedeniyle alışverişi bıraktığı e ticaret sitesidir. Müşteri temsilcilerini arayıp farklı bir kargo firması ile kargolarımın çıkma şansı varmıdır diye sorduğumda nazikçe ilgilenmeyen firmadır.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık