Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Game of Sultans – Taht-ı Saltanat Kullanıcı Yorumları

Game of Sultans – Taht-ı Saltanat Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Game of Sultans - Taht-ı Saltanat
 • Kullanım Alanları : Mobil Oyun
 • Ürün Yapısı : Dijital
 • Ortalama Fiyat : Game of Sultans - Taht-ı Saltanat Ücretsiz
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Mechanist Internet Technologies Co.
 • Kaynak : Google Play
 • Ürün Skoru : 1987
 • Game of Sultans - Taht-ı Saltanat Yorum Yapmak için Tıklayın

  Game of Sultans – Taht-ı Saltanat ürünü dijital hizmetler ana kategorisinde mobil oyunlar arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Game of Sultans – Taht-ı Saltanat ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Game of Sultans – Taht-ı Saltanat Kaynak Açıklama Metni

  1. Padişah Gözünden Devlet Yönetimi – Güç, ihtişam ve adalet hepsi senin kontrolünde!

  2. Tarihe Damga Vuran Entrikalarla Dolu Harem – Tarihin en güzel ve meşhur Osmanlı cariyeleri haremde ve sultanın ilgisini bekliyor!

  3. Devletin Geleceği Şehzadeler – Devletin bekası için şehzadeleri iyi yetiştir ve onları evlendirerek güçlü ittifaklar kur!

  4. Kıran Kırana Er Meydanı Mücadeleleri – Savaşçı, bilge ve politikacı Osmanlı paşa ve sadrazamlarını meydanda savaştır ve her zaman savaşa hazır ol!

  5. Gerçek Tarihe Paralel Savaşlar – Avrupa’yı tekrar Osmanlı gücü ile titret ve tüm Avrupa’ya diz çöktür!

  6. Tarihteki Güçlü İttifaklar – Diğer oyuncularla birlikte ittifaklar kur ve tüm coğrafyaya arkadaşlarınla birlikte hükmet!

  Game of Sultans Yorumları

  Game of Sultans – Taht-ı Saltanat Kullanıcı Yorumları - Dijital - 6 Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 6 Mayıs 2019 29 Temmuz 2019 — 14:10

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Şikayetvar da konu hakkında Selim isminde biri savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu belirtmiş. Cevap alan yok ya da aslı varmıdır bilemem ama konu en azından farklı bir tüketici sitesinde daha bir çok şikayet ile tartışılıyor gibi. Yazık olmuş, çok da heveslenmiştim duydyğumda.

  2. Tek yaptıkları tarihimizi bize fahiş fiyata pazarlamak. Benim şahsi düşüncem bu yönde.

  3. Yorumları görünce bir baktımda youtube oyun hileleri ile dolu. O halde oynanır mı? Şaşırdım.

  4. Ürün öneri sahibi olarak ilk yorumu ben eklemek istiyorum. Öncelikle bu ürünü tartışmaya açmak istememin nedeni oyunda rastladığım bütün olumsuzluklar şans eseri bana mı denk geldi? Yoksa genel bir durum mu? onu öğrenmek istememdir. Karşılaştığım durumlar şöyle;
   genel sohbetde dönen rezil durum ki çok önemli bu oyunu küçük kardeşlermiz de oynuyorlar. Şikayet etmeyi herkes beceremeyebilir ve bunu önlemek için oyunda online yöneticiler olmalı. Diğerleri google playde de olan genel problemler. işleyiş sorunları, fahiş ücretler vs. Osmanlı tutkunu biri olarak bu durumu önemsiyorum. Yoksa mobil oyundur der geçerdim ama bir kaç platformda dile getirmek istedim bu durumu. Oyunun konusu gereği bu durum zerrece yakışmıyor.

   1. Aynı sohbetlere ben de rastladım. Çoluğa çocuğa evde oynatmıyorum.

   2. Oynadıysanız bilirsiniz. Ziyafetler var oyunda. Ben de o esnada yaşadım bu durumu. Oynamıyorum artık.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık