Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Turkcell Superbox Kullanıcı Yorumları

Turkcell Superbox Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Turkcell Superbox
 • Kullanım Alanları : İnternet
 • Ürün Yapısı : Dijital
 • Ortalama Fiyat : Turkcell Superbox 130 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Turkcell
 • Kaynak : Turkcell
 • Ürün Skoru : 1020
 • Turkcell Superbox Yorum Yapmak için Tıklayın

  Turkcell Superbox dijital hizmetler ana kategorisinde internet sağlayıcıları arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Turkcell Superbox ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Turkcell Superbox Kaynak Açıklama Metni

  Şık tasarımı ve üstün teknolojisi ile fiber hızlarını yaşamanız için SUPERBOX evinize geliyor. Başka herhangi bir sabit internet hizmetine ihtiyaç duymadan 4.5G SIM Kart’lı SUPERBOX ile 4.5G üzerinden fiber hızlarında internet artık evinizde

  Superbox Nedir?​

  SUPERBOX, fiber erişimi olmayan evler için benzersiz bir çözüm sunuyor. SUPERBOX, içinde bulunan SIM kart sayesinde, bulunduğu yerdeki Turkcell 4.5G baz istasyonuna bağlanıp, ev interneti hizmeti sunabiliyor. Kablodan bağımsız olarak evlere havadan 4.5G hızında internet sağlayan SUPERBOX ile Türkiye’nin her yerinde Turkcell 4.5G kalitesi ile evler fiber hızında internete kavuşuyor. Elektrik prizi olan her yere taşınabilen SUPERBOX’unuzu kışlık ve yazlık evlerinize de kolayca taşıyabilirsiniz. Turkcell 4.5G üst limit hızı 375 Mbps’dir.

  Turkcell Superbox

  Turkcell Superbox Kullanıcı Yorumları - Dijital - 1 Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 30 Kasım 2019 30 Kasım 2019 — 11:22

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. ttNet’in sürekli arızalarından, müdürü çağrı merkezi gibi yerlerinden yediğim fırçalardan kurtulmamı sağlayan hizmet sağlayıcısıdır. Paramız ile rezil olmaktan ben ve benim gibi kullanıcıları kurtardığı için Turkcell’e sonsuz teşekkürler ve saygılar…

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık