Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Arçelik Yetkili Servisi Kullanıcı Yorumları

Arçelik Yetkili Servisi Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Arçelik Yetkili Servisi
 • Kullanım Alanları : Yetkili Servisi
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Arçelik Yetkili Servisi
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Arçelik
 • Kaynak : Arçelik
 • Ürün Skoru : 917
 • Arçelik Yetkili Servisi Yorum Yapmak için Tıklayın

  Arçelik Yetkili Servisi ürünü hizmet sektörü ana kategorisinde teknik servisler arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Arçelik Yetkili Servisi ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Arçelik Yetkili Servisi Kaynak Açıklama Metni

  Arçelik Servis adres ve telefon bilgilerine listemizden ulaşabilir, size en yakın Yetkili Servis için haritadan seçiminizi yapabilirsiniz. Ayrıca Arçelik Yetkili Servis Hattı 444 0 888 ile uzman servis ağımızdan her zaman destek alabilirsiniz. Arçelik Yetkili Servisleri geniş servis ağı sayesinde Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir.

  Arçelik Yetkili Servisi Kullanıcı Yorumları - Hizmet Sektörü - 1 Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 14 Eylül 2020 14 Eylül 2020 — 12:30

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Ürünü tartışmaya açan kişi olarak ilk yorumu ben eklemek istiyorum. Daha önce aldığımız Arçelik marka buzdolabı 2 defa motor yaktı ve 3. defada başka bir marka ile ürünü yenilemek zorunda kaldık. Burada canımızdan bezdiren servisin başarısı çok etkili olmuştu.

   Aradan zaman geçti belki sorunlu bir ürüne rastlamışızdır diyerek gidip bir termosifon aldık 18 günde iki defa yüksek basınçtan tesisatı patlattı. Çin malı su ısıtıcılar bile su kaynadığında ısıtmayı keserken bu cihaz suyu ısıtmayı sürdürüyor ve aşırı kaynayan su buharı nedeni ile tesisatta bağlı olduğu borularda en hassas nereyi buluyorsa o noktadan kaynar su fışkırıyor. Bu durumu gelen servise anlattık patlayan boruları kendi gözleri ile gördü. Ama ürüm sağlam dedi ve ürünün ısınmasını beklemeden 35 derecede çekti gitti. Giderken biz ne yapıcaz dediğimizde tesisatı yenileyin dedi.Tesisatı yeniledik ve gelen su ustalarının dahi ağzı açık kaldı basınçtan yırtılan borulara. Ürün hala bizde geri dömüşler var ama bir faaliyet yok.

   Yasal olarak cayma hakkımız olmasına rağmen, onarım da olur değiştirmeyin gerekirse dememize rağmen bir sonuç alamıyoruz. Bu ürün tekrar patlayıp birini yakarsa mahkemede muhattabımız büyük iktimalle sağlam diyen servis personeli olacak ve bunun bilincinde değil. İçler acısı bir durum.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık