Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Beeo Propolis Suda Çözünür Damla Kullanıcı Yorumları

Beeo Propolis Suda Çözünür Damla Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Beeo Propolis Suda Çözünür Damla
 • Kullanım Alanları : Damla
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Beeo Propolis Suda Çözünür Damla 57 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Beeo Propolis
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 495
 • Beeo Propolis Suda Çözünür Damla Yorum Yapmak için Tıklayın

  Beeo Propolis Suda Çözünür Damla ürünü diyet ürünleri ana kategorisinde damlalar arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Beeo Propolis Suda Çözünür Damla 1

  Beeo Propolis Suda Çözünür Damla 1

  Beeo Propolis Suda Çözünür Damla ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Beeo Propolis Suda Çözünür Damla Kaynak Açıklama Metni

  Beeo Propolis Suda Çözünür Damla 2

  Beeo Propolis Suda Çözünür Damla 2

  Propolis, arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı, antioksidan maddelerden oluşan doğal bir arı ürünüdür. Kelime anlamı olarak, Pro (Ön) + Polis (koruyan) kelimelerinden oluşan propolis, arıların yaşam alanı olan kovanın ön temizleyicisidir. Arılar petek gözlerini propolis ile kaplar, sonra üzerine balını, yavrusunu, besinini koyar. Böylece arının ürettiği ürünler kovanda bozulmadan saklanır.

  Kovandan çıkarıldıktan sonra ise insan tüketimine uygun hale getirilmesi ve vücudun bu ürünü sindirebilmesi için işlenmesi gerekir. Bu noktada, en önemli olan konu, değerli bir gıda olan propolisin özelliğini ve besin değerini koruyarak işlenmesidir.

  Beeo Propolis Suda Çözünür Damla 3

  Beeo Propolis Suda Çözünür Damla 3

  Bee’o uzmanları tarafından geliştirilen TÜBİTAK ödüllü işleme yöntemi ile saf Anadolu propolisinin içeriğinde yer alan polifenoller, terpenoidler, amino asitler, uçucu organik asitler, ketonlar, kumarinler, kuinonlar, vitamin ve mineraller korunarak, suda çözünebilir forma kavuşturuluyor. Ürünlerimizde kullanılan propolis ekstraksiyon yöntemi, İTÜ ARI Teknokent’te uzman gıda mühendisleri tarafından Ar-Ge çalışmaları ile geliştirilmiş ve TÜBİTAK, TTGV ve TÜSİAD 2016 İnovasyon ödülüne layık görülmüştür. Propolisin içerisinde bulunan besin öğelerinin maksimum şekilde elde edilebildiği ve balmumu vb. safsızlıkların uzaklaştırıldığı bu yöntem ile ürün standart bir kalitede üretilmektedir.

  Beeo Propolis Suda Çözünür Damla 4

  Beeo Propolis Suda Çözünür Damla 4

  Ürün İçeriği: %10 oranında saf propolis içerir. Propolis miktarı standardize edilmiştir. Su ve glikol içerir.

  Tüketim Önerisi: Doğrudan veya su, süt, meyve suyu vb. içeceklere damlatılarak tüketilebilir. Damla sayısını gün içinde istediğiniz kadar bölebilirsiniz. Yetişkinler 20 ile 80 damla, çocuklar 10 ile 40 damla arası tüketebilir. Çocuklara yönelik kolay tüketilebilir özelliktedir. Ilık ve soğuk içeceklerde tamamen çözünür.

  Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: Ürünü kuru bir ortamda, oda sıcaklığında (yaklaşık 22°C) saklayınız, daha yüksek sıcaklıktan koruyunuz. Raf ömrü 36 aydır.

  Uyarı: Arı ürünlerine karşı alerjisi olan bazı hassas kişilerde alerjik bir etkiye sebep olabilir.

  Beeo Propolis Suda Çözünür Damla Kullanıcı Yorumları - Diyet - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 8 Temmuz 2020 8 Temmuz 2020 — 13:05

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık