Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Braun 5511 Epilasyon Aleti Kullanıcı Yorumları

Braun 5511 Epilasyon Aleti Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Braun 5511 Epilasyon Aleti
 • Kullanım Alanları : Epilasyon Aleti
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Braun 5511 Epilasyon Aleti 150 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Braun
 • Kaynak :
 • Ürün Skoru : 1161
 • Braun 5511 Epilasyon Aleti Yorum Yapmak için Tıklayın

  Braun 5511 Epilasyon Aleti ürünü elektronik ürünler ana kategorisinde epilasyon aletleri arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Braun 5511 Epilasyon Aleti ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Braun 5511 Epilasyon Aleti Kaynak Açıklama Metni

  Tek harekette %100’e kadar nazik tüy alma.

  Silk-épil 5 Islak ve Kuru Başlangıç Kiti (SE5-511) epilasyonu ilk kez uygulayacak kullanıcılar için idealdir, epilasyona alışılmasını sağlayan, yeni başlayanlara yönelik özel bir başlık içerir.

  Braun Silk-épil 5 bayan epilatör banyoda veya duşta kullanım için tasarlanmıştır, böylece daha fazla rahatlık ve kolaylık sağlar, kolay tutma için özel, kaymayan bir tutma yeri vardır. Braun’un yüksek frekanslı masaj başlığı sistemiyle ılık suda kullanılması cildinizi yatıştırır ve gevşetir, böylece epilasyon daha rahat hale gelir. Ilık suda düzenli olarak kullanıldığında epilasyon neredeyse acısız hale gelir.

  Epilatörün ilk kez kullanımına dair yöntem.

  Epilasyon ilk kullanıcılar için korkutucu görünebilir. Bu nedenle Braun iki aşamada rahatlıkla kullanılabilen ideal bir Başlangıç Seti tasarlamıştır.

  1. Aşama: İlk ayda yeni başlayanlar için başlığı kullanın.

  Braun epilatör Başlangıç Kiti, epilasyon ve tüy almayı Gillette Venus bıçaklar ile bir araya getiren, yeni başlayanlara yönelik bir başlık içerir. Her hafta, tüylerin %60’ını epilasyon ile alır ve geri kalanını ise tıraş ederek alır. Bunun ilk 4 hafta kullanılması epilasyona alışmanızı sağlar.

  2. Aşama: Haftada bir kez epilasyon uygulamaya hazır

  Başlangıç kafasını 4 hafta boyunca kullandıktan sonra, cildiniz epilasyona alışacaktır ve epilasyon kafasına geçebilirsiniz. Bu kafa, Micro-Grip Cımbız teknolojisi ile, istenmeyen tüm tüyleri kökünden kavrayarak giderir.

  Yeni Başlangıç Kiti

  Yeni başlayanlar için olan başlıkta ilk epilasyon deneyiminin nazik olması için tıraş ve epilasyon bir araya getirilir.

  Kontrolü asla kaybetmeyin

  Silk-épil 5’in kaymayı önleyen tutma yeri sayesinde kullanımı, suda dahi güvenlidir.

  MicroGrip Cımbız teknolojisi

  Uzun süre kalıcı pürüzsüzlük için tüyleri kökünden, verimli biçimde temizler.

  Hızınızı ayarlayın

  2 hız ayarı, epilasyonunuzun hızını cilt tipinize ve deneyim düzeyinize bağlı olarak seçmenize imkan verir.

  Braun 5511 Epilasyon Aleti Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 17 Haziran 2018 17 Haziran 2018 — 14:28

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık