Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Braun 5531 Epilasyon Cihazı Kullanıcı Yorumları

Braun 5531 Epilasyon Cihazı Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Braun 5531 Epilasyon Cihazı
 • Kullanım Alanları : Epilasyon Cihazı
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Braun 5531 Epilasyon Cihazı 190 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Braun
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1084
 • Braun 5531 Epilasyon Cihazı Yorum Yapmak için Tıklayın

  Braun 5531 Epilasyon Cihazı ürünü elektronik ürünler ana kategorisinde epilasyon cihazları arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Braun 5531 Epilasyon Cihazı ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Braun 5531 Epilasyon Cihazı Kaynak Açıklama Metni

  Epilasyona yeni başlayan kadınlar için ideal olan Silk-épil 5 ekstra rahatlık ve kolaylık için banyo veya duş sırasında kullanılabilir. Ilık su ile Braun’un yüksek frekanslı masaj sisteminin bileşimi cildinizin yatıştırılmasına ve rahatlatılmasına yardımcı olur ve epilasyon deneyimini daha rahat kılar. En sevdiğiniz duş jeliyle kullanarak daha iyi kayganlık elde edebilir ve dört hafta süreyle kalıcı olacak inanılmaz derecede yumuşak sonuçlara hazırlanabilirsiniz.

  Epilasyon için en uygun zaman akşamdır; daha rahatlamış olursunuz ve minik kabarıklıklar sabaha kadar geçmiş olur! En iyi hazırlanma yöntemi ılık bir su ile peeling yapmaktır. Bu, cildinizi temizleyip rahatlatacak ve kâbusunuz olan kıl dönmelerinin azalmasına yardımcı olacaktır. Soyucu etkisi olan bir fırça veya eldiven kullanabilirsiniz. Başka bir seçenek olarak, elle peelinge göre 4 kat daha iyi sonuç veren, yenilikçi Braun Silk-épil SkinSpa peeling fırçamızı öneririz.

  Epilasyon yaparken epilatörünüzü kendinizi rahat hissedeceğiniz şekilde tutun. Bacağınıza karşı 90 derecelik açıyla tutarak epilatörü tüylerinizin çıkma yönünün tersine yukarı doğru çalıştırın. Cildinize doğru çok bastırmayın, yalnızca epilatörü hafifçe cildinize dokundurun. Braun Silk-épil Islak ve Kuru ek rahatlık için banyo ya da duşta kullanılabilir. Masaj yapan silindirler de rahatsızlığı en aza indirmeye yarar. Düzenli olarak kullanıldığında epilasyon neredeyse acısız hale gelir.

  Altın kural, tüy almadan önce değil, SONRA nemlendirmektir. En iyi sonuçlar için vücut losyonunu sabah uygulayın ve yumuşak, ipeksi bir cilde sahip olun.

  Braun 5531 Epilasyon Cihazı Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 29 Mayıs 2018 29 Mayıs 2018 — 15:04

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık