Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Braun SE810 Yüz Epilasyon Cihazı Kullanıcı Yorumları

Braun SE810 Yüz Epilasyon Cihazı Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Braun SE810 Yüz Epilasyon Cihazı
 • Kullanım Alanları : Yüz Epilasyon Cihazı
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Braun SE810 Yüz Epilasyon Cihazı 150 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Braun
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 951
 • Braun SE810 Yüz Epilasyon Cihazı Yorum Yapmak için Tıklayın

  Braun SE810 Yüz Epilasyon Cihazı ürünü elektronik ürünler ana kategorisinde yüz için epilasyon cihazları arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Braun SE810 Yüz Epilasyon Cihazı ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Braun SE810 Yüz Epilasyon Cihazı Kaynak Açıklama Metni

  Dünyada bir ilk olan Braun Face tek bir cihazda iki uygulamanın keyfini çıkarmanıza izin verir – ek parçaları değiştirmeniz yeterlidir.

  Kullanımı kolay ve kanıtlanmış sonuçlarla güven veren Braun Face yüzdeki kılları yüz epilatörü ile kökünden, hassas biçimde almanıza, ayrıca yüz fırçası ile cildi gözeneklerin derinliklerine kadar temizlemenize imkân verir. Gözle görülür biçimde pürüzsüz, temiz ve taze bir benze sahip olmak için bir düğmeye basmanız yeterlidir.

  Braun Face dermatologlarla birlikte test edilmiştir ve hassas ciltlerde bile günlük kullanım için uygundur.

  Bir düğme dokunuşuyla kesin hassasiyet

  Çenenizdeki, üst dudağınızdaki ve alnınızdaki tüyleri alırken veya kaşlarınızı düzeltirken en önemli şey hassasiyettir. Braun Face’in şık ve kompakt tasarımı tam kontrol ve hassasiyet için bunu bir rimel gibi tutmanıza izin verir.

  10 mikro delikli ekstra ince başlık en ince tüyleri dahi nazikçe yakalar (0,2 mm) ve onları kökünden alarak 4 haftaya kadar süreyle pürüzsüz bir cilt sağlar.

  Saniyede 200 çekme hareketiyle yüz epilatörü el cımbızlarından daha ayrıntılı ve çok daha hızlıdır. Dahası ağdaya göre 4 kat daha kısa tüyleri alabilir.

  Çok nazik olması sayesinde, işlemin nasıl bittiğini anlamayacaksınız!

  Yüzünüzü elle olduğundan 6 kat daha iyi temizleyin

  Tek bir dakikada Braun temizleme fırçası makyajı ve kiri temizleyerek cildinizin doğal parlaklığını geri kazandırır. Yüzlerce mikro-titreşimle elle yıkamaya göre 6 kat daha etkilidir ve kremi veya serumu daha iyi emebilmesi için cildinizdeki gözenekleri derinlemesine temizler.

  Braun Face fırçasının %100 su geçirmez olması nedeniyle, yüz temizliğinizi duş rutininizin doğal bir parçası hâline getirebilirsiniz.

  Braun’un fırça koleksiyonu cilt bakım rejiminizi kişiselleştirmenize olanak sağlar. Fırçayı değiştirerek hassas bölgeleri nazikçe temizleyebilir, peeling yapabilir veya krem ya da fondöten uygulayabilirsiniz. Optimal hijyen ve cildinizin hak ettiği en iyi bakım için, fırçayı 3 ayda bir değiştirin.

  Braun SE810 Yüz Epilasyon Cihazı Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 8 Haziran 2018 8 Haziran 2018 — 14:11

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık