Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Diamond Hair Saç Bakım Seti Kullanıcı Yorumları

Diamond Hair Saç Bakım Seti Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Diamond Hair Saç Bakım Seti
 • Kullanım Alanları : Saç Bakımı
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : 1 Adet Diamond Hair Saç Bakım Seti 89 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Bavakado
 • Ürün Skoru : 2157
 • Diamond Hair Saç Bakım Seti Yorum Yapmak için Tıklayın

  Diamond Hair Saç Bakım Seti saç bakımı için sunulan ürünler arasında yer almaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü kullanan ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Diamond Hair Saç Bakım Seti ürününü kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü takip eden ancak henüz kullanmamış ziyaretçilerimiz de yine yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki sorularını kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Diamond Hair Saç Bakım Seti Kaynak Açıklama Metni

  Saç bakım seti

  Ortalama bir kadın saç teli, günde yaklaşık olarak 0.03 cm, ayda 1,4 cm uzar. DiamondHair yaptığı çalışmalar sonucunda bu oranı hızlandırmaya yönelik deneylerde bulundu. Nasıl ki insanoğlu yaşamak ve gelişmek için beslenmek zorunda, aynı şekilde saçı da beslemek gerekiyor. Diamond hair üçlü karışımın içeriğin de maddeler , saçların kısa zamanda uzamasına yardımcı oluyor . Diamond Hair hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

  Saç oluşumu ve uzaması için 3 işlem gerekmektedir.

  1. Yeni saç oluşumu
  2. Saçı güçlendirme
  3. Saçı uzatma

  Diamond hair Bu 3 görevi sağlıklı bir şekilde yerine getirmeye yardımcı olur.

  Diamond hair saç dökülmesini durdurmaya yardımcı olur.

  Diamond hair saçlarınızı beslemeye yarcımcı olur.

  Tamamen bitkisel ürünlerden hazırlanan bu 3’lü karışımın yapılan test ve deneyler sonucunda saçı kökten besleyerek saç dökülmesini durdurmaya yardımcı olduğu ve yeni saç oluşumu sağlayarak saçı hızlı bir şekilde uzatmaya yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Diamond Hair ile saçlarınız ortalama günde ortalama ne kadar uzar ?

  “Diamond hair mevcut saçların korunmasına yardımcı olur!”

  Kökü bende nasılsa uzar diye düşünenlerin çoğu bugün saçlarının çoğunu yitirmiş durumda. Saça bakım tabii ki şarttır da nasıl bakım yapacağınızı bulmak zordur. Diamond hair sizleri bu zor süreçten kurtarmaya yardımcı olacak. Diamond hair saç dökülmesini engellemeye yardımcı şampuan, Diamond hair saç kremi ve diamond hair tonik!

  Yeni saç kökleri oluşturmaya yardımcı olur!

  Diamond Hair “Saç dökülmesinin nedeni kıl köklerinin biyolojik görevini yapamıyor oluşundan kaynaklanmaktadır. Bunun sonucunda saç telleri deriye tutunamaz ve saç dökülmeleri oluşur. Bu yüzden yapılacak işlem basittir; kıl köklerinin görevini yapmasını sağlamak.”

  Diamond hair saç köklerinizi oluşturmaya yardımcı olur.

  Diamond hair saçlarınızın daha gür olmasına yardımcı olur.

  Diamond Hair İçeriği

  Paketin içerisinde iki farklı ürün yer almaktadır. Diamond hair şampuan ve diamond hair natural ozonlu şampuan bulunmaktadır. Diamond hair şampuan içerisinde ; ısırgan otu yağı, avokado yağı, badem yağı, mersin yaprağı yağı, hint yağı, çörek otu yağı, ceviz yaprağı yağı, biberiye yağı, menekşe yağı, susam yağı ve zeytinyağı yer almaktadır.

  Paket içerisinde yer alan bir diğer ürün olan ozonlu şampuan içerisinde ise ; %5 oranında ozon yağı, su, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, karanfil yaprağı ekstratı, panthenol, hydrolyzed keratin, benzyl alcohol, methylchloroisothiazolinone, argania spinosa kernel oil, kayısı çekirdeği yağı, hindistan cevizi yağı, tocopheryl acetate, citric acide, sodıum cloride ve parfume ekstratlarından bir araya gelmektedir.

  Diamond Hair Saç Bakım Seti Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 17 Mart 2018 17 Mart 2018 — 18:18

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık