Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Dermokil Xtreme Yağlı Ciltler İçin Maske Kullanıcı Yorumları

Dermokil Xtreme Yağlı Ciltler İçin Maske Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Dermokil Xtreme Yağlı Ciltler İçin Maske
 • Kullanım Alanları : Cilt Maskesi
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Dermokil Xtreme Yağlı Ciltler İçin Maske 45 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Dermokil
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 864
 • Dermokil Xtreme Yağlı Ciltler İçin Maske Yorum Yapmak için Tıklayın

  Dermokil Xtreme Yağlı Ciltler İçin Maske ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde cilt maskeleri arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Dermokil Xtreme Yağlı Ciltler İçin Maske ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Dermokil Xtreme Yağlı Ciltler İçin Maske Kaynak Açıklama Metni

  Normal, kuru, yağlı ve akneli cilt tipleri için 4 farklı çeşidi bulunmaktadır. İçeriğinde zengin bileşimlerin (Demir, Magnezyum, Kalsiyum, Bakır, Fosfor) yanı sıra, Susam Yağı, Gül Suyu ve Yeşil Çay gibi bitki ekstraktları ile A, B, E vitaminleri bulunmaktadır. Cildin ürettiği fazla yağı emer, cilt yüzeyindeki ölü hücreleri temizler, kan dolaşımını hızlandırır ve hücre yenilenmesini sağlar. Siyah nokta, sivilce ve akneleri bir mıknatıs gibi çekerek cilde sağlıklı, pürüzsüz ve mat bir görünüm kazandırır.

  Ürün Avantajları

  Kan dolaşımını hızlandırarak cildi ferahlatır ve antiseptik etkisiyle sivilce oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Çok güçlü bir antioksidan ve cilt uyarıcıdır. A, B ve E vitaminleri bakımından zengindir. Demir, magnezyum, kalsiyum, bakır ve fosfor mineralleri içerir. Emilimi kolaydır. Cildi besler, toksinlerden arındırır.

  Ürün Kullanımı

  Banyodan sonra temiz yüze kalın bir tabaka halinde uygulanmalı, gözler hassasiyetle korunmalıdır. Yüze tatbik edildikten 15 dakika sonra kuruyan maske ılık su ile yıkanıp cilt temizlenmelidir. Bu uygulama haftada 1 defa tekrarlanmalıdır. Maskeyle bakım yaptığınız cildinize, Dermokil Tonik uyguladıktan sonra Dermokil Nemlendiriciyi kullanabilirsiniz.

  Dermokil Xtreme Yağlı Ciltler İçin Maske Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 5 Ekim 2018 5 Ekim 2018 — 15:59

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık