Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Epson EB-X31 Projeksiyon Cihazı Kullanıcı Yorumları

Epson EB-X31 Projeksiyon Cihazı Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Epson EB-X31 Projeksiyon Cihazı
 • Kullanım Alanları : Projeksiyon Cihazı
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Epson EB-X31 Projeksiyon Cihazı
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Epson
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 930
 • Epson EB-X31 Projeksiyon Cihazı Yorum Yapmak için Tıklayın

  Epson EB-X31 Projeksiyon Cihazı ürünü elektronik ürünler ana kategorisinde projeksiyon cihazları arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Epson EB-X31 Projeksiyon Cihazı ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Epson EB-X31 Projeksiyon Cihazı Kaynak Açıklama Metni

  Harika görünen filmler ve sunumlar için yüksek kaliteli görüntüler ve üç kat daha parlak renkler sunan bu projektörle çalışma ve yaşam tarzı ihtiyaçlarınızı birleştirin. 3LCD projektörü; ev ve küçük iş yeri projeksiyonundan en iyi biçimde faydalanmak için çok çeşitli özelliklere sahiptir.

  Evinizde gerçek bir büyük ekran deneyimi yaratarak arkadaşlarınızı ve ailenizi etkileyin. Filmler, spor karşılaşmaları ve aile fotoğrafları 300+ inç devasa ekran boyutuyla keskin ve net görünecek ve her şey büyüleyici bir sinema benzeri eğlenceye dönüştürülebilecek.

  Evde olduğu kadar iş yerinde de bu projektör, net sunumlar gerçekleştirmenize yardımcı olacak. Çok aydınlık odalarda bile harika görünen büyüleyici renklerle EB-X31, kalıcı bir etki yaratmanın gerçek yoludur.

  Evde veya ofiste kimse zamanını boşa harcamak istemez; işte bu yüzden bu projektör sorunsuz bir kurulum için tasarlanmıştır. Birlikte verilen taşıma çantası ile projektörü evde veya ofiste odadan odaya taşımak kolaydır, düşey ve yatay trapezoid düzeltme sayesinde projektör pek çok konumda görüntü bozulmadan kurulabilir.

  Zamanınızı bakım için harcamanız gerekmez. Gerçekten de projektörü her gün bir film izlemek için kullanıyor bile olsanız, lamba veya filtrenin değiştirilmesi için 15 yıl geçmesi gerekir.

  TEMEL ÖZELLİKLER

  Yüksek kaliteli, parlak görüntüler: 3LCD teknolojisi ve eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı

  Kontrast oranı 15.000:1: Derin, zengin siyahlar ve yoğun gölgeli alanlar

  Büyük ekran deneyiminin keyfini çıkarın: 300 inçe kadar ekran boyutu

  En sevdiğiniz içerikleri 15 yıl boyunca izleyin: 10.000 saat lamba ve filtre ömrü

  Çok yönlü ve esnek kontrol: HDMI ve mobil bağlanabilirlikle farklı kaynaklardan yansıtın

  Epson EB-X31 Projeksiyon Cihazı Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 24 Temmuz 2018 24 Temmuz 2018 — 10:59

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık