Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

LG PH300 Projeksiyon Cihazı Kullanıcı Yorumları

LG PH300 Projeksiyon Cihazı Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : LG PH300 Projeksiyon Cihazı
 • Kullanım Alanları : Projeksiyon Cihazı
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : LG PH300 Projeksiyon Cihazı
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : LG
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 904
 • LG PH300 Projeksiyon Cihazı Yorum Yapmak için Tıklayın

  LG PH300 Projeksiyon Cihazı ürünü elektronik ürünler ana kategorisinde projeksiyon cihazları arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. LG PH300 Projeksiyon Cihazı ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  LG PH300 Projeksiyon Cihazı Kaynak Açıklama Metni

  LG PH300 Minibeam LED Projeksiyon Cihazı güçlü özellikleri ve mini boyutuyla taşınabilen boyutta ve bataryalı bir projektördür. Mikro boyutuyla taşınmaya oldukça elverişli olan bu mini projektörle 100 inç’e kadar sinematik görüş deneyimiyle 50 inç televizyon boyutunun yaklaşık dört katına yakın görüntü elde edebilirsiniz. 2.5 saate kadar dayanan pili sayesinde yanınızda sürekli ağır güç kabloları veya adaptör taşımaktan kurtulursunuz. Aynı zamanda sevdiğiniz içeriği istediğiniz zaman istediğiniz yerde erişebilirsiniz.

  Cihazın arka kısmında bulunan USB, AUX, HDMI/MHL girişleri sayesinde akıllı telefon ve tabletlerinizdeki çeşitli içerikleri rahatlıkla büyük ekrana taşıyıp keyfini sürebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey telefonunuzla HDMI/MHL veya dönüştürme kablosuyla birleştirmektir. USB girişi sayesinde artık film izlerken veya sunum yaparken bilgisayarınıza, notebookunuza ihtiyacınız kalmayacak. Film izlemek, resim, müzik ve PPT, Excel, Word gibi office programlarını çalıştırmak için tek yapmanız gereken LG Minibeam LED Projeksiyon Cihazınızı fişe takıp USB’nizi çalıştırmaktır.

  LG PH300 Minibeam, LED aydınlatma ve üçlü XD motoru, 100,000:1 kontrast oranıyla size mükemmel görüntü kalitesi, etkileyici siyah ve beyaz akromatik renkler sunmak için tasarlanmıştır. Kırmızı, yeşil, mavi renkleri meydana getiren LED aydınlatma kaynağı sıradan ampullü projektörlerden 114 daha canlı renkler sunar. 300 lümen parlaklık sunan LG PH300 Minibeam’in parlaklık değeri Standart Lambalı projektörlerde ki algılanan parlaklığa eşdeğerdir. Aynı zamanda LG’nin LED ampülleri 30,000 saate kadar dayanıklıdır. Günlük 4 saat kullanımla 20 yıl ömre sahiptir. Böylece LG LED ampüllü projektörlerle ampül değişim maliyetine son vermiş olursunuz.

  Otomatik Keystone özelliği sayesinde bozuk ekran görüntüsünü otomatik olarak düzeltebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey 3 saniye beklemek ve düzgün ekran görüntüsüne kavuşmaktır. Normal projeksiyon cihazlarının lensleri belli bir açıda görüntü vermek üzere ayarlanmışlardır, bu açıyla oynandığında görüntü bozulmakta ve yamuk bir hal almaktadır. Ancak LG PH300 Minibeam LED Projeksiyon Cihazı’nın otomatik keystone özelliği sayesinde yamuk görüntü algılanır, otomatik olarak düzeltilir ve tekrar dikdörtgene dönüştürülür.

  LG PH300 Minibeam LED Projeksiyon Cihazı’nın 100 inçlik sinematik görüş ekranı sayesinde kendi evinizde kendi sinema salonunuzu yaratabilir, sinema keyfinizi evinize taşıyabilirsiniz. LG’nin kolay taşınabilir olmasıyla öne çıkan Minibeam serisinin yeni üyelerinden bir olan PH300 Bataryalı Projektör kompakt ve estetik bir tasarıma sahip ve yalnızca 113 x 84 x 64 boyutlarında ve 450 gram ağırlığındadır. HD görüntü kalitesinin çözünürlüğü 1280 x 720’dir. 100 inç ekran büyüklüğüne kadar yansıtma yapabilen LG PH150G, şarj edilebilir piliyle yalnızca evde değil, dilerseniz bahçede ya da kampta, her ortamı yaz mevsiminin en büyük keyiflerinden birisi olan açık hava sinemasına çevirebilirsiniz. Üstün yansıtma teknolojisi ile kapalı mekanlarda da, mesela yatağınızda uzanırken odanızın tavanını sinema perdesine dönüştürerek, kendinizi sınırlamadan, batarya özelliği sayesinde hiçbir kabloya bağımlı olmadan sinema keyfini yaşayabilirsiniz. Kompakt ve aynı zamanda kolaylıkla taşınabilen bu ürün, kullanıcılara her ortamda geniş ekranda video izleme ve fotoğraf görüntüleme özgürlüğü sunuyor. Mini Beam ile istediğiniz filmin, fotoğrafın veya sunumun keyfini, sevdiklerinizle ve iş arkadaşlarınızla istediğiniz yerde 2,5 saat boyunca doya doya çıkarabilirsiniz.

  • Ampul Ömrü 20000 – 30000 Saat
  • Çözünürlük (Piksel) 1280 x 800
  • Görüntü Teknolojisi DLP
  • Hd Özellikli / Uyumlu Hd Uyumlu
  • HDMI Var
  • Işık Gücü (Ansilümen) 300
  • Işık Kaynağı LED
  • Kontrast Oranı 100000:1

  LG PH300 Projeksiyon Cihazı Kullanıcı Yorumları - Elektronik - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 24 Temmuz 2018 24 Temmuz 2018 — 11:11

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık