Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Farmasi Glamorous Edp Kadın Parfüm Kullanıcı Yorumları

Farmasi Glamorous Edp Kadın Parfüm Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Farmasi Glamorous Edp Kadın Parfüm
 • Kullanım Alanları : Kadın Parfüm
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Farmasi Glamorous Edp Kadın Parfüm 35 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Farmasi
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 594
 • Farmasi Glamorous Edp Kadın Parfüm Yorum Yapmak için Tıklayın

  Farmasi Glamorous Edp Kadın Parfüm ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde kadın parfümleri arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Farmasi Glamorous Edp Kadın Parfüm ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Farmasi Glamorous Edp Kadın Parfüm Kaynak Açıklama Metni

  Derin Kırmızının Tutkusu , Cazibesi Ve Kışkırtıcı Çekiciliği Farmasi Glamorous’ Ta Muhteşem Bir Harmoniyle Bir Araya Geldi İçindeki Bergomat Ve Elma Meyveli Notalarını ; Portakal Çiçeği, Müge Ve Gül Çiçeksi Notalarını ; Musk Vanilya Ve Scandal Ağacı İse Baharatlı Notalarını Meydana Getiriyor. En Sevilen Parfümlerden Biri Glamorous Şimdi Yeniden Sizinle… Parfümüyle Fark Yaratmak İsteyen Tutkulu Kadının Kıpkırmızı Kokusu Glamorous… Eşi Benzeri Olmayan Şık Şişesiyle , Her Kadının Tutkunu Olacağı Bir Parfüm… İsminin Anlamı Gibi Göz Kamaştırıcı , Sihirli Ve Büyüleyici

  Farmasi Glamorous Edp Kadın Parfüm

  Farmasi Glamorous Edp Kadın Parfüm Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 18 Aralık 2019 18 Aralık 2019 — 13:28

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık