Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Issey Miyake L’eau D’issey Intense Edt 75 Ml Erkek Parfümü Kullanıcı Yorumları

Issey Miyake L’eau D’issey Intense Edt 75 Ml Erkek Parfümü Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Issey Miyake L'eau D'issey Intense Edt 75 Ml Erkek Parfümü
 • Kullanım Alanları : Erkek Parfümü
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Issey Miyake L'eau D'issey Intense Edt 75 Ml Erkek Parfümü 148 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Issey Miyake L'eau D'issey Intense
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 893
 • Issey Miyake L'eau D'issey Intense Edt 75 Ml Erkek Parfümü Yorum Yapmak için Tıklayın

  Issey Miyake L’eau D’issey Intense Edt 75 Ml Erkek Parfümü ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde erkek parfümleri arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Issey Miyake L’eau D’issey Intense Edt 75 Ml Erkek Parfümü ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Issey Miyake L’eau D’issey Intense Edt 75 Ml Erkek Parfümü Kaynak Açıklama Metni

  Cilt Tipi

  Tüm cilt tipleri için uygundur.

  Ürün Özellikleri

  Çekici, güçlü ve şık bir koku. Orijinal versiyonunun baharatlı notaların üzerine kurulmuştur. Yoğun ferahlık kokuyu yeni bir seviyeye taşır. Turunçgil, baharat ve odun kokuları ile canlılık doludur. Mandalina, Yuzu, Bergamot, Küçük Hindistan Cevizi, Safran ve Kakule notalarına sahiptir.

  Ürün Kullanımı

  Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkta uygulanır.

  Issey Miyake L’eau D’issey Intense Edt 75 Ml Erkek Parfümü Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 4 Kasım 2018 4 Kasım 2018 — 15:29

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık