Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Reishi Mantarlı Arındırıcı Peeling Kullanıcı Yorumları

Reishi Mantarlı Arındırıcı Peeling Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Reishi Mantarlı Arındırıcı Peeling
 • Kullanım Alanları : Arındırıcı Peeling
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Reishi Mantarlı Arındırıcı Peeling 20 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Softto Plus
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1685
 • Reishi Mantarlı Arındırıcı Peeling Yorum Yapmak için Tıklayın

  Reishi Mantarlı Arındırıcı Peeling ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde arındırıcı peeling ürünleri arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Reishi Mantarlı Arındırıcı Peeling ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Reishi Mantarlı Arındırıcı Peeling Kaynak Açıklama Metni

  Ne İşe Yarar

  Antioksidan özelliğe sahip arındırıcı cilt bakım peelingi. Cilt yüzeyinde biriken kiri ve ölü deriyi arındırmaya yardımcı olur. İçeriğinde bulunan reishi mantarı sayesinde cilt yüzeyindeki kırışıklıkları azaltmayı hedefler. Düzenli kullanımda cildi daha genç, canlı ve parlak bir görünüme kavuşturur. Kuru ciltler başta olmak üzere tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur.

  Set içeriğinde; 2 adet orijinal boy “Softto Plus Reishi Mantarlı Arındırıcı Peeling” bulunmaktadır.

  Nasıl Kullanılır

  Suyla nemlendirilmiş nemli cilde, yeterli miktarda peeling nazikçe masaj yapılarak uygulanır. Ardından bol ve ılık suyla durulanır. Haftada 1 veya 2 kere kullanıma uygundur.

  Reishi Mantarlı Arındırıcı Peeling Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 29 Ekim 2018 29 Ekim 2018 — 14:24

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık