Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Vitibiti Sedef Egzama Kremi Kullanıcı Yorumları

Vitibiti Sedef Egzama Kremi Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Vitibiti Sedef Egzama Kremi
 • Kullanım Alanları : Egzama Kremi
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Vitibiti Sedef Egzama Kremi 149 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : n11
 • Ürün Skoru : 1513
 • Vitibiti Sedef Egzama Kremi Yorum Yapmak için Tıklayın

  Vitibiti Sedef Egzama Kremi bakım ürünleri arasında egzama kremi olarak sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Vitibiti Sedef Egzama Kremi ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Vitibiti Sedef Egzama Kremi Kaynak Açıklama Metni

  Vitibiti Krem, içeriğinde A, E ve F vitamin komplekslerini barındırmakta olup; cildin beslenmesine ve daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Aynı zamanda içeriğinde bulunan Allantoin, ciltteki hücre yenilenmesine katkıda bulunur. Problemli ve zayıflamış ciltlerde cilt yenilenmesini ve onarımını büyük ölçüde destekler.

  Vitibiti Krem’in tavsiye edilen kullanım önerileri

  Günlük bazda 2 sefer kullanımı tavsiye olunur. Bu kullanımın, sabah ve akşam olacak şekilde birer defa tekrarlanması tavsiye edilir.

  • Kullanım Aşaması 1: Öncelikle, kullanılacak ilgili bölge bol su ile temizlenmeli, akabinde kurutulmalıdır.
  • Kullanım Aşaması 2: Temizlenen ve kurutulan bölgeye, krem mercimek boyutu kadar sürülür. Sürme işlemini baş parmağınız ile dairesel hareketler şeklinde yapabilir, hafif masaj uygulayarak kremin cilde yayılmasını sağlayabilirsiniz.

  Vitibiti Krem’in içeriğinde neler var ?

  Vazelin, Paraffinium, Liqidium, Aloe Barbadensis, Leaf Juice, Panthenol, Prunus Amygdalus dulcisoil, Olive Oil, Cetyl Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Isopropyl Myristate, UREA, Dl-alpha-tocopheryl – Acetate, Calendula Oil, Prime Rose Oil, Allantoin, Titanium Dioxide, Fragrance, Hydrogenated Polydecene, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone…

  Vitibiti Sedef Egzama Kremi Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 23 Mart 2018 23 Mart 2018 — 16:08

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık