Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

KALIDREN 50 mg Film Tablet Kullanıcı Yorumları

KALIDREN 50 mg Film Tablet Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : KALIDREN 50 mg Film Tablet
 • Kullanım Alanları : Film Tablet
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : KALIDREN 50 mg Film Tablet
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : KALIDREN
 • Kaynak : ilac
 • Ürün Skoru : 1078
 • KALIDREN 50 mg Film Tablet Yorum Yapmak için Tıklayın

  KALIDREN 50 mg Film Tablet ürünü diğer ürünler ana kategorisinde tabletler arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  KALIDREN 50 mg Film Tablet ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  KALIDREN 50 mg Film Tablet 1

  KALIDREN 50 mg Film Tablet 1

  KALIDREN 50 mg Film Tablet Kaynak Açıklama Metni

  İlacın etken maddesi Diklofenak potasyumdur. KALIDREN 50 mg Film Tablet, insan vücudunda iltihaba, ateşe ve ağrıya sebep olan belirli biyolojik faktörleri azaltıcı etkiler gösterir. KALIDREN, omurgayı oluşturan omurlardaki eklemlerde ya da omurlarla kaburgalar arası veya omurgayla kuyruk sokumu ve leğen kemiği arasındaki eklemlerde katılık, hareketlerin kısıtlanması ya da kaybolmasıyla kendini gösteren bilhassa erkeklerde rastlanan romatizmal rahatsızlıkta ve damla hastalığının, eklem iltihabının sebep olduğu ateş, ağrı ve iltihabın rahatlatılmasında; KALIDREN 50 mg başkaca, regl dönemi sancıları, ani gelişen vücut ağrıları, şiddetli baş ağrısı, diş çekimi ya da cerrahi operasyonların sonrasında iltihaba bağlı ağrı ve şişme, damla hastalığının ağrı nöbetleri, hasar veya darbe sonucu etkilenen yerde şişmeyle birlikte görülen ağrılar; kalça, parmaklar, ayaklar, dirsek, diz gibi hareketli eklemlerin aşınmaları sonucu gelişen ağrılar; idrar yollarının, yumurtalık kanallarının ve yumurtalıkların iltihabına bağlı ağrının giderilmesinde kullanılmaktadır.

  KALIDREN 50 mg Film Tablet 2

  KALIDREN 50 mg Film Tablet 2

  KALIDREN 50 mg Film Tablet Kullanıcı Yorumları - Diğer - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 8 Şubat 2021 8 Şubat 2021 — 11:46

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık