Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Lifecell Biber Şurubu Kullanıcı Yorumları

Lifecell Biber Şurubu Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Lifecell Biber Şurubu
 • Kullanım Alanları : Biber Şurubu
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Lifecell Biber Şurubu 99 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Lifecell
 • Kaynak : ilac
 • Ürün Skoru : 889
 • Lifecell Biber Şurubu Yorum Yapmak için Tıklayın

  Lifecell Biber Şurubu ürünü diyet ürünleri ana kategorisinde bitkisel gıda takviyeleri arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Lifecell Biber Şurubu ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Lifecell Biber Şurubu Kaynak Açıklama Metni

  Lifecell Biber Şurubu

  Lifecell Biber Şurubu

  LİFECELL BİBER ŞURUBU NEDİR?

  Lifecell tamamen bitkisel içeriği sahip bir yağ yakıcıdır. Yağ yaktırma özelliği olmasının sebebi ise içeriğinde bulundurduğu biberin likopen molekülü barındırmasıdır. Bu molekül yüksek etkili bir yağ yakıcıdır. Kullanıma başlandığı andan itibaren tüketilmiş olaan likopen molekülleri vücuttaki yağları parçalamaya başlar. Yağların parçalanması da bölgesel olarak incelmelerin başladığını gözlemlemektir. Aynı zamanda diğer bir madde olan kapsaisin metabolizma hızlandırma özelliğine sahiptir. Günlük ortalama 400-500 kcal yakım sağladığı gözlemlenmektedir.

  LİFECELL BİBER ŞURUBU İÇERİĞİ

  Kapsaisin ve likopen molekülü ağırlıklı olarak bulunmaktadır.

  LİFECELL BİBER ŞURUBU KULLANIMI

  Takviye edici bir gıda ürünü olarak bilinen lifecell biber şurubu kullananlarda kilo verdirme etkisi göstermektedir. Kullanım süreci içerisinde günlük olarak 2 tatlı kaşığı kullanılmalıdır. Sabah ve akşam birer kaşık olarak kullanmak önemlidir.

  Lifecell Biber Şurubu Kullanıcı Yorumları - Diyet - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 10 Şubat 2021 10 Şubat 2021 — 22:36

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık