Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Karaca Yemek Takımları Ev Aletleri Kullanıcı Yorumları

Karaca Yemek Takımları Ev Aletleri Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Karaca Yemek Takımları Ev Aletleri
 • Kullanım Alanları : Yemek Takımları Ev Aletleri
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Karaca Yemek Takımları Ev Aletleri
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Karaca
 • Kaynak : Karaca Yemek Takımları Ev Aletleri
 • Ürün Skoru : 534
 • Karaca Yemek Takımları Ev Aletleri Yorum Yapmak için Tıklayın

  Karaca Yemek Takımları Ev Aletleri ürünü diğer ürünler ana kategorisinde ev aletleri arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Karaca Yemek Takımları Ev Aletleri ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Karaca Yemek Takımları Ev Aletleri 1

  Karaca Yemek Takımları Ev Aletleri 1

  Karaca Yemek Takımları Ev Aletleri Kaynak Açıklama Metni

  Çift Geyik Karaca, 1917 yılında Bandırma’da kurulduktan sonra 1949 yılında Karaca Örme Sanayi olarak İstanbul’da üretime başlar ve 1961 yılında yurt dışına ihraç edilen ilk Türk Tekstil markası olarak tarihe adını yazdırır. 1965’li yıllara gelindiğinde Karaca 5 kıtada 36 ülkeye ihracat yapan ve marka bilinirliği en yüksek şirketlerden biri olmuştur. 1998 yılında Tekfen Holding bünyesine katılan Karaca, 2005 yılında Narin Group ailesine katılır ve markalaşma yolunda yeniden atağa kalkar.

  Karaca Yemek Takımları Ev Aletleri 2

  Karaca Yemek Takımları Ev Aletleri 2

  Çift Geyik Karaca, 1993 yılından bugüne %100 Türk sermayesiyle triko üreten ve 1998’den beri Avrupa ve Ortadoğu’da birçok ülkeye ihracat yapan Narin Group bünyesinde çok kısa zamanda tekrar büyümeye başlamıştır. Kuruluşunun 100. yılı olan 2017’de mağaza sayısı 100‘ü geçmiştir.

  Karaca, kendine duyduğu saygının temeli olan insanı ön planda tutarak en yüksek kaliteyi en güvenilir şekilde müşterisine sunmak için çalışıyor. Karaca için kaliteli ürünü, kusursuz hizmetle sunuyor olmak, bir imza ve bir marka kimliği. Klasikten uzaklaşmadan yenilikleri takip eden ama bunu yaparken de insanların kendi tarzını oluşturmasına izin veren, özgürlükçü ve köklü yapısıyla Karaca, dünya standartlarında bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

  Karaca Yemek Takımları Ev Aletleri 3

  Karaca Yemek Takımları Ev Aletleri 3

  Karaca Yemek Takımları Ev Aletleri Kullanıcı Yorumları - Diğer - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 16 Ocak 2021 16 Ocak 2021 — 13:53

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık