Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

KETYA 25 mg Film Tablet Kullanıcı Yorumları

KETYA 25 mg Film Tablet Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : KETYA 25 mg Film Tablet
 • Kullanım Alanları : Tablet
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : KETYA 25 mg Film Tablet
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : KETYA
 • Kaynak : ilac
 • Ürün Skoru : 1776
 • KETYA 25 mg Film Tablet Yorum Yapmak için Tıklayın

  KETYA 25 mg Film Tablet ürünü diğer ürünler ana kategorisinde tabletler arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  KETYA 25 mg Film Tablet ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  KETYA 25 mg Film Tablet 1

  KETYA 25 mg Film Tablet 1

  KETYA 25 mg Film Tablet Kaynak Açıklama Metni

  İlacın etken maddesi Ketiapin fumarat‘tır. KETYA 25 mg Film Tablet, beyindeki bazı kimyasalların etkilerini değiştirerek ruhsal bozuklukların düzeltilmesini sağlayan (antipsikotik) bir ilaçtır. Şizofreni (dış dünyadan kendini soyutlama, kendini yalnız hissetme, halüsinasyonlar görme, gerçeklerden uzaklaşma, garip ve korkutan düşüncelere sahip olma,zihin karışıklığı ve zihinsel yeteneklerin kaybı ile belirtili duygu ve düşüncelerin görüldüğü ruhsal bozukluk hali) hastalığının idame tedavisinde ve nükslerinin önlenmesinde; bipolar bozukluğa eşlik eden mani ataklarının (normalden daha az uyuma, normalden daha konuşkan ve gergin olma, aşırı heyecanlı olma, ara sıra depresyon dönemleri yaşama, suçluluk duygusu, iştahsızlık, enerji kaybı, uykusuzluk hissetme ile belirti gösteren duygudurum bozukluklarının görüldüğü psikiyatrik rahatsızlık ) tedavisinde ve majör depresif atakların tedavisinde kullanılır. Bipolar bozukluktaki manik veya depresif atakları ketiapin tedavisine cevap vermiş hastalarda hastalığın tekrarının önlenmesinde faydalıdır. Majör depresif nöbet tedavisinde, diğer antidepresan tedavilere cevap alınamayan durumlarda kullanılır.

  KETYA 25 mg Film Tablet 2

  KETYA 25 mg Film Tablet 2

  KETYA 25 mg Film Tablet Kullanıcı Yorumları - Diğer - 1 Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 19 Ocak 2021 19 Ocak 2021 — 12:24

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Uyku için vermişti doktor. Hafifti ve bayıltmayan güzel bir ilaçtı. Kullandığım günden itibaren erektil disfonksiyona neden oldu. 1 hafta kullandım yalnızca ama 3 ay olduğu halde bu sorun geçmedi. 1000de bir görülen bir yan etkiymiş

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık