Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

KLAVUNAT BID 1000 mg Film Tablet Kullanıcı Yorumları

KLAVUNAT BID 1000 mg Film Tablet Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : KLAVUNAT BID 1000 mg Film Tablet
 • Kullanım Alanları : Tablet
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : KLAVUNAT BID 1000 mg Film Tablet
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : KLAVUNAT
 • Kaynak : ilac
 • Ürün Skoru : 1253
 • KLAVUNAT BID 1000 mg Film Tablet Yorum Yapmak için Tıklayın

  KLAVUNAT BID 1000 mg Film Tablet ürünü diğer ürünler ana kategorisinde tabletler arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  KLAVUNAT BID 1000 mg Film Tablet ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  KLAVUNAT BID 1000 mg Film Tablet 1

  KLAVUNAT BID 1000 mg Film Tablet 1

  KLAVUNAT BID 1000 mg Film Tablet Kaynak Açıklama Metni

  İlacın Etken Maddesi Amoksisilin, Klavulanik Asit’tir. KLAVUNAT BID 1000 mg Film Tablet, vücuttaki bakterilerle savaşarak, bakterilerin sebep olduğu enfeksiyonların kısa süreli tedavisinde kullanılan bir antibiyotiktir. KLAVUNAT, tekrarlayan bademcik iltihabı, sinüzit, orta kulak iltihabı gibi üst solunum yolu enfeksiyonları; zatürre, akut ve kronik bronşit gibi alt solunum yolu enfeksiyonları ve akciğer enfeksiyonları; bakterilerin neden olduğu kalp iç zarı enfeksiyonları; bakteri kaynaklı beyin zarı iltihabı (bakteriyel menenjit); kemik ve eklem enfeksiyonları; bel soğukluğu (gonore), lohusalık humması, düşük sonrası gelişen enfeksiyonlar; karın içi organlarda gelişen enfeksiyonlar; bağ dokusu iltihabı (selülit), deri ve yumuşak doku enfeksiyonları (hayvan ısırmaları, kıl kökü iltihabı, abse, çıban, yılancık, yara gibi); idrar yolu ve genital bölge enfeksiyonları ve diş ve diş eti enfeksiyonlarının (diş absesi gibi) tedavisinde kullanılmaktadır. Kullanımı 12 yaş üzeri çocuklar ve yetişkinler içindir.

  KLAVUNAT BID 1000 mg Film Tablet 2

  KLAVUNAT BID 1000 mg Film Tablet 2

  KLAVUNAT BID 1000 mg Film Tablet Kullanıcı Yorumları - Diğer - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 21 Ocak 2021 21 Ocak 2021 — 16:40

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık