Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

RABBY-D 10 mg Enterik Kaplı Tablet Kullanıcı Yorumları

RABBY-D 10 mg Enterik Kaplı Tablet Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : RABBY-D 10 mg Enterik Kaplı Tablet
 • Kullanım Alanları : Tablet
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : RABBY-D 10 mg Enterik Kaplı Tablet
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : RABBY-D
 • Kaynak : ilac
 • Ürün Skoru : 330
 • RABBY-D 10 mg Enterik Kaplı Tablet Yorum Yapmak için Tıklayın

  RABBY-D 10 mg Enterik Kaplı Tablet ürünü diğer ürünler ana kategorisinde tabletler arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  RABBY-D 10 mg Enterik Kaplı Tablet ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  RABBY-D 10 mg Enterik Kaplı Tablet Kaynak Açıklama Metni

  RABBY-D 10 mg Enterik Kaplı Tablet Kullanıcı Yorumları

  RABBY-D 10 mg Enterik Kaplı Tablet Kullanıcı Yorumları

  Aktif haldeki iyi huylu mide ülseri ve aktif on iki parmak bağırsağı (duodenum) ülseri, eroziv yemek borusu iltihaplanması (mide asidinin yemek borusuna zarar vermesi) ya da ülseratif gastro-özofajeal reflü hastalığı (GÖRH) tanısı konulmuş hastaların tedavisinde kullanılır. Aynı zamanda RABBY-D, Zollinger-Ellison sendromu gibi aşırı mide asidini içeren diğer durumların tedavisi; mide ve on iki parmak bağırsağı ülseri veya kronik gastriti bulunan hastalarda görülen Helicobacter pylori adlı bakterinin yok edilmesi; Helicobacter pylori enfeksiyonun neden olduğu mide ve on iki parmak bağırsağı ülserlerinin tedavisi ve tekrarının önlenmesinde de kullanılır.

  RABBY-D 10 mg Enterik Kaplı Tablet Kullanıcı Yorumları - Diğer - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 30 Ocak 2022 30 Ocak 2022 — 16:22

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık