Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Lierac Phytolastil Çatlak Önleyici Jel Kullanıcı Yorumları

Lierac Phytolastil Çatlak Önleyici Jel Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Lierac Phytolastil Çatlak Önleyici Jel
 • Kullanım Alanları : Çatlak Önleyici Jel
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Lierac Phytolastil Çatlak Önleyici Jel 234 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Lierac
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 703
 • Lierac Phytolastil Çatlak Önleyici Jel Yorum Yapmak için Tıklayın

  Lierac Phytolastil Çatlak Önleyici Jel ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde çatlak önleyici jeller arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Lierac Phytolastil Çatlak Önleyici Jel ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Lierac Phytolastil Çatlak Önleyici Jel Kaynak Açıklama Metni

  Lierac Phytolastil Çatlak Önleyici Jel

  Lierac Phytolastil Çatlak Önleyici Jel

  Karın, basen ve göğüs bölgesinde hızlı kilo alımı ve vb. sebeplere bağlı oluşan çatlaklara karşı bakım jeli.

  Etki Alanı:

  Cilt Çatlakları için genel bakım sağlar. Çatlak oluşumuna karşı mücadele eder. Cildi destekler. Oluşmuş çatlakların görünümünün hafifletilmesine yardımcı olur.
  Nem desteği sağlayarak cildin elastikiyetinin artmasına yardımcı olur. Çatlak riski taşıyan her birey için kullanımı uygundur.

  Uygun Cilt Tipleri:

  Tüm Cilt Tipleri. Çatlak oluşmuş ya da oluşma riski taşıyan kişiler. Çatlak oluşmasına karşı tedbir almak isteyen kişilerde tercih edilir. Ciltteki stress ve gerilimi azaltmaya ve çatlak görünümünü oluşumunu önlemeye yardımcı olarak kullanılır.

  Kullanım Şekli:

  Cilde göğüsler, karın, kalça ve basenler masaj yaparak en az günde bir defa uygulanması tavsiye edilir.. Sürekli kullanım, en iyi sonuçları elde edebilmek için oldukça önemlidir. Sonuçlar phytolastil’in cilt uygulanmasında titizliğe bağlıdır. Ürünü parmak uçlarınızda önce küçük alanlara nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Uygulamaya tamamen emilene kadar devam ediniz. Ürünün tamamı emildikten sonra ovalamayı bırakınız, gereğinden fazla ovalamayınız. Kıyafetlerinizde leke bırakabilir. Bu lekeler yıkandığında kolaylıkla çıkar.

  Lierac Phytolastil Çatlak Önleyici Jel Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 27 Eylül 2020 27 Eylül 2020 — 13:41

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık