Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Micro Touch Max Kişisel Bakım Seti Kullanıcı Yorumları

Micro Touch Max Kişisel Bakım Seti Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Micro Touch Max Kişisel Bakım Seti
 • Kullanım Alanları : Kişisel Bakım Seti
 • Ürün Yapısı : Elektronik
 • Ortalama Fiyat : Micro Touch Max Kişisel Bakım Seti 20 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Micro Touch
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1196
 • Micro Touch Max Kişisel Bakım Seti Yorum Yapmak için Tıklayın

  Micro Touch Max Kişisel Bakım Seti ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde kişisel bakım setleri arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Maxi-Cosi Cabriofix Raspberry Red Oto Koltuğu ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Micro Touch Max Kişisel Bakım Seti Kaynak Açıklama Metni

  Micro Touch Max, istenmeyen tüyleri anında ve acısız bir şekilde almanızı sağlar. Kolayca kavranmayı sağlayan tutma yeri ve kuvvetli motoru, bilhassa erkeklerin hayatını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Micro Touch Max, ense tıraşınızı, berberden yeni çıkmış gibi kusursuz tutmak veya favorilerinizi düz ve eşit boyda tutmak için ideal bir çözümdür.

  Micro Touch Max’in entegre LED ışığı; erişilmesi zor alanların ve görülmesi zor bölgelerin kolayca aydınlatır. Micro Touch Max, jilet kadar yakın temas sağlar ancak son derece güvenlidir. MicroTouch Max, istenmeyen kulak ve burun kıllarının alınması için ideal bir çözümdür. Bıyık ve sakal inceltme işini kolaylaştırır. Kolayca takılan tarağı ile, kalın kaşlarınızı, gereğinden fazla kıl kesmeden, rahatça inceltmenizi ve düzenlemenizi sağlar.

  Aynı şey omuzlardaki, kollardaki, göğüsteki ve sırttaki kılları inceltmek için de geçerlidir. Tercihinize göre, ister ince bir tabaka alırsınız, ister tamamen inceltirsiniz. Micro Touch Max?in entegre ışığı ile yaptığınız her işi rahatça görerek yapmanızı sağlar. Böylece inceltme işlerimini yaparken geride tüylerin kalıp kalmadığını rahatça takip edebilirsiniz. Micro Touch Max?in boyutları, yaklaşık bir tükenmez kaleminki kadardır. Dolayısıyla seyahat ederken, seyahat çantanızın veya tıraş takımı çantanızın içinde kolayca taşıyabilirsiniz. Jiletler, mikro yuvaları içinde olduğu için, cildinize teması ve dokunulması tamamen güvenli ve emniyetlidir. Ürün Özellikleri: Seyahat ederken kullanım için ideal bir alettir. Kullanımı kolaydır. Jilet kadar yakın temas sağlar ancak temas etmekten çekinmeyin. Emniyetlidir. Kompakt tasarım. Zor işlerin üstesinden gelecek kadar kuvvetlidir. Süper parlak ışığı, yapılan işleri kolayca görmenize olanak verir. Pillidir.

  İstenmeyen tüyleri, mikro hassasiyetle keser. İstenmeyen kulak ve burun kıllarının kesilmesi için ideal bir alettir. Bıyık ve sakalların inceltilmesi için kusursuz bir çözümdür. Ürün Boyutları: Boy: 14 cm Çap: 3. 2 cm Paket İçeriği: 1 Adet Ana makine 2 Adet (0mm – 2mm – 4mm – 6mm) ayarlı traş başlıkları 1 Adet koruma başlığı 1 Adet Tıraş başlığını temizlemek için fırça 1 Adet AAA 1. 5 V (İnce Kumanda Pili) İngilizce Kullanım Kılavuzu Not: Stokta bulunan renk ve desenlerden , karışık olarak gönderilecektir.

  Micro Touch Max Kişisel Bakım Seti Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 4 Mayıs 2018 4 Mayıs 2018 — 13:22

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık