Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Muscoflex 4 mg Kapsül Kullanıcı Yorumları

Muscoflex 4 mg Kapsül Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Muscoflex 4 mg Kapsül
 • Kullanım Alanları : Kapsül
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Muscoflex 4 mg Kapsül
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Muscoflex
 • Kaynak : ilac
 • Ürün Skoru : 1700
 • Muscoflex 4 mg Kapsül Yorum Yapmak için Tıklayın

  Muscoflex 4 mg Kapsül ürünü diğer ürünler ana kategorisinde kapsüller arsında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Muscoflex 4 mg Kapsül 1

  Muscoflex 4 mg Kapsül 1

  Muscoflex 4 mg Kapsül ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Muscoflex 4 mg Kapsül 2

  Muscoflex 4 mg Kapsül 2

  Muscoflex 4 mg Kapsül Kaynak Açıklama Metni

  İlacın etken maddesi Tiyokolşikosid’dir. Muscoflex 4 mg Kapsül, kasların aşırı seviyede gerilmesinden sorumlu olan beyin ve omurilik kaynaklı kas gerginliğini azaltan ve ortadan kaldıran kas gevşetici bir ilaçtır. Ağrı ile birlikte görülen kas spazmları (kasılmaları) ile ilişkili hastalık belirtilerinin tedavisinde kullanılır. Bir hasar ya da zedelenme sonucu oluşan veya sinir sistemi bozukluklarına bağlı olarak kaslarda görülen ağrı ve irade dışı kas gerginliği durumlarının tedavisinde ve bel ağrısı, sırt ağrısı, boyun tutulması gibi rahatsızlıkların giderilmesinde kullanılır.

  Muscoflex 4 mg Kapsül 3

  Muscoflex 4 mg Kapsül 3

  Muscoflex 4 mg Kapsül Kullanıcı Yorumları - Diğer - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 15 Ağustos 2020 15 Ağustos 2020 — 14:18

  Bir yanıt yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık