Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Nicoderm Kullanıcı Yorumları

Nicoderm Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Nicoderm
 • Kullanım Alanları : Sigara Bırakma
 • Ürün Yapısı : Bitkisel
 • Ortalama Fiyat : 2 Set Nicoderm 59 TL + Kargo
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Şifa Sepetim
 • Ürün Skoru : 1726
 • Nicoderm Yorum Yapmak için Tıklayın

  Nicoderm ürün öneri sistemi ile ziyaretçimiz tarafından yorumlamaya açılmış ürünlerden biri olarak ziyaretçi tarafından kullanıcı deneyim ve tecrübelerinin paylaşılması beklenmekte. Siz de ürün hakkında deneyim ve tecrübelerinizi paylaşarak öneri sahibi ziyaretçimiz ve diğer ürünü takip eden ziyaretçilerimizi bilgilendirebilirsiniz. Ürün önerisinde belirtilen kaynak sitede yer alan ürün açıklama metni aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Nicoderm Kaynak Açıklama Metni

  Dakikalar içersinde saatlerce sürecek olan bir sigara tatmini duyacaksınız. NicoDerm; elinizde, cildinizde veya elbisenizde leke yapmaz istenmeyen koku oluşturmaz.

  NicoDerm; sıvılaştırılmış patlıcan ve meyan ekstralı jelidir. NicoDerm dünyadaki ilk ve tek bitkisel içerikli sigara unutturmaya yardımcı bir jelidir. Pompalı şişesinden bir sıkım elinizin içine uygulayarak krem kullanır gibi derinize yedirerek kullanılır. 45 saniye sonra elleriniz kurur ve herhangi bir koku ve tortu bırakmaz. Dakikalar içerisinde sigara içmiş gibi saatler sürecek şekilde tatmin olmanıza yardımcı olur.

  NicoDerm Sigara Bırakmaya Yardımcı Pastili Hakkında

  NicoDerm sigarayı bırakmanıza destek olacak doğal bir bitkisel bileşimdir. Sigara cildinize, gözlerinize, kalbinize, damarlarınıza, ciğerlerinize, dudaklarınıza zarar verir, gözleri sarartır, kırışıklıklara, selülite neden olur ve çabuk yaşlandırır. Sigaranın sizin sağlığınızı etkilemeyeceğini asla düşünmeyin. Sigarayı bırakmanız hastalıklara yakalanma riskini büyük ölçüde azaltır. Nikotin, güçlü bir uyarıcıdır.

  Sigara bağımlılarını kendisine bağlayan nikotin; kokain yada amfitamin kadar güçlü ve onlara benzer bir uyarıcıdır. Tiryakiye sürekli sigara içme isteği veren şey de odur. Nikotin sigara içen kişiyi uyarır, kalp çarpıntısına, yüksek tansiyona, kişinin nefes alıp verişinin hızlanmasına sebep olur. Ne yazık ki, bu etkiler yirmi dakika içinde kaybolur ve tiryaki bir sigara daha yakar. Nikotin güçlü bir uyuşturucudur ve mutlaka bağımlılık yapar. Nikotine bağlanan bir vücut, beyne sürekli nikotin istiyorum mesajı yollayacaktır ve bağımlı kişi sigara üstüne sigara yakar.

  Sigarayı bıraktığınız anda vücut kendi kendini tamir etmeye başlar. On yıl içinde vücut hiç sigara içmemiş gibi olur. Ancak, sigarayı bırakmak için kanser ya da kalp hastası olmayı beklerseniz, vücudunuzun kendini yenilemek için pek fazla vakti olamayacaktır. Ne yazık ki, bu hastalıklar çoğunlukla öldürücüdür. Sigarayı bırakmanız için daha iyi bir sebep olamaz.

  Sigarayı bıraktırmaya yardımcı ara ürün NicoDerm Sigara Bıraktırmaya Yardımcı Bandını vücudumuzda tüysüz olan herhangi bir bölgeye yapıştırmanız yeterli olacaktır. 12 Saat ara ile bandı değiştirmeniz gerekmektedir.

  Nicoderm Kullanıcı Yorumları - Bitkisel - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 15 Şubat 2018 15 Şubat 2018 — 16:10

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık