Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

NOROGRIZOVIM I.M. ENJEKSIYONLUK COZELTI Kullanıcı Yorumları

NOROGRIZOVIM I.M. ENJEKSIYONLUK COZELTI Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : NOROGRIZOVIM I.M. ENJEKSIYONLUK COZELTI
 • Kullanım Alanları : COZELTI
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : NOROGRIZOVIM I.M. ENJEKSIYONLUK COZELTI 20,19 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : NOROGRIZOVIM
 • Kaynak : medbilgi
 • Ürün Skoru : 1361
 • NOROGRIZOVIM I.M. ENJEKSIYONLUK COZELTI Yorum Yapmak için Tıklayın

  NOROGRIZOVIM I.M. ENJEKSIYONLUK COZELTI ürünü diğer ürüner ana kategorisinde çözeltiler arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  NOROGRIZOVIM I.M. ENJEKSIYONLUK COZELTI 1

  NOROGRIZOVIM I.M. ENJEKSIYONLUK COZELTI 1

  NOROGRIZOVIM I.M. ENJEKSIYONLUK COZELTI ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  NOROGRIZOVIM I.M. ENJEKSIYONLUK COZELTI 2

  NOROGRIZOVIM I.M. ENJEKSIYONLUK COZELTI 2

  NOROGRIZOVIM I.M. ENJEKSIYONLUK COZELTI Kaynak Açıklama Metni

  NOROGRİZOVİM, B vitaminleri eksikliklerinde, bu vitaminlerin dokulara süratle dağılımının istendiği ve gastrointestinal yoldan emilimin tam olmadığı durumlarda parenteral uygulamayı olanaklı kılar. NOROGRİZOVİM, ameliyat öncesi ve sonrasında, ağır hastalıklarda multipl kırıklarda, yanık vakalarında, nevritler, polinevritler, nevralji, periferik tipte fasiyal paralizilerde, post enfeksiyöz paralizilerde, alkol ve ilaca bağlı toksik psikozlarda, tüberküloz hastalarının ilaç zehirlenmelerinde, bazı ilaçlarla yüksek dozda veya uzun süren tedavilerde görülebilen vitamin yetersizliklerini önlemekte, kansızlık ve nekahat döneminde kullanılır.

  NOROGRIZOVIM I.M. ENJEKSIYONLUK COZELTI 3

  NOROGRIZOVIM I.M. ENJEKSIYONLUK COZELTI 3

  NOROGRIZOVIM I.M. ENJEKSIYONLUK COZELTI Kullanıcı Yorumları - Diğer - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 29 Temmuz 2020 29 Temmuz 2020 — 12:44

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık