Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Örümcek Ağı Krem Serum Maske Seti Kullanıcı Yorumları

Örümcek Ağı Krem Serum Maske Seti Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Örümcek Ağı Krem Serum Maske Seti
 • Kullanım Alanları : Bakım
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Örümcek Ağı Krem Serum Maske Seti 255 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : n11
 • Ürün Skoru : 1229
 • Örümcek Ağı Krem Serum Maske Seti Yorum Yapmak için Tıklayın

  Örümcek Ağı Krem Serum Maske Seti ürünü set olarak ya da ayrı ayrı olarak da satılan krem serum ve maske ürünlerinden oluşmaktadır. Bakım ürünleri ana kategorisinde sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Örümcek Ağı Krem Serum Maske Seti ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Örümcek Ağı Krem Serum Maske Seti Kaynak Açıklama Metni

  Ödüllü Cyclopeptide-5 peptidi ve ödüllü bitkisel kök hücre Malus Domestica aktif ajanlarıyla formülize edilmiş Örümcek Ağı kremi, yaşlanma karşıtı- antiaging bir kremdir.

  Örümcek Ağı Kremi Kullanım Şekli:

  Sabah akşam uygun miktarda ürünü, temiz ve makyajdan arındırılmış cildinize uygulayınız.

  Örümcek Ağı Serumu Kullanım Şekli

  Örümcek Ağı serumunu temiz ve makyajdan arındırılmış göz çevresi hariç, boyun bölgesi dahil cildinize direkt olarak, sabah akşam uygulayabilirsiniz.

  Örümcek Ağı Maskesi Kullanım Şekli:

  Haftada 1 ya da 2 kez, temiz ve makyajdan arındırılmış cildinize uygulayınız. Cildinizi temizledikten sonra önce Örümcek Ağı serumunu tüm yüz ve boyun bölgenize sürünüz. Örümcek Ağı maskesinin tırtıklı tarafı dışa gelecek şekilde, önce alın bölgesi ağını, ardından yüz bölgesi ağını yerleştiriniz. En son gıdı bölgesine denk gelen ağı hafifçe kulaklarınıza doğru çekerek yerleştiriniz. Maskenin çok iyi yapışması için, Örümcek Ağı serumunu, maskenin üzerinden tekrar geçiriniz. Maske ortalama 20 dakika içinde kuruduktan sonra dikkatlice çekerek çıkartınız.

  Örümcek Ağı Krem Serum Maske Seti Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 27 Mart 2018 27 Mart 2018 — 14:27

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık