Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Pierre Fabre Alopexy T %5 Deri Spreyi Kullanıcı Yorumları

Pierre Fabre Alopexy T %5 Deri Spreyi Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Pierre Fabre Alopexy T %5 Deri Spreyi
 • Kullanım Alanları : Deri Spreyi
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Pierre Fabre Alopexy T %5 Deri Spreyi 74TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Pierre Fabre
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 821
 • Pierre Fabre Alopexy T %5 Deri Spreyi Yorum Yapmak için Tıklayın

  Pierre Fabre Alopexy T %5 Deri Spreyi ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde saç büyümesine destek deri spreyleri arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Pierre Fabre Alopexy T %5 Deri Spreyi ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Pierre Fabre Alopexy T %5 Deri Spreyi Kaynak Açıklama Metni

  Bir şişe ALOPEXYT (60 ml) 3g Minoksidil içerir. . ALOPEXYT, topikal saç büyümesi uyarıcı bir ilaçtır. . ALOPEXYT ; Kellik (Androgenetik alopesi) ‘in uzun süreli tedavisinde, saç dökülmesinin önlenmesi ve saç büyümesinin uyarılmasında kullanılır. Uygun Kullanım .ALOPEXYT ‘yi saç dökülmesi olan bölgeye ; günde 2 kez 5 püskürtme (1ml) sabah ve akşam olmak üzere uygulayınız. . ALOPEXYT ‘yi kuru saç ve kafa derisi dışında vücudunuzun hiçbir yerine kullanmayınız. Ürün kutusunda bulunan prospektüs daha geniş ve güncelenmiş bilgi içerir. Lütfen dokturunuza danışmadan kullanmayınız !

  Pierre Fabre Alopexy T %5 Deri Spreyi

  Pierre Fabre Alopexy T %5 Deri Spreyi Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 16 Nisan 2020 16 Nisan 2020 — 10:06

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık