Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Q7 Tüy Dökücü Kullanıcı Yorumları

Q7 Tüy Dökücü Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Q7 Tüy Dökücü Krem Sprey
 • Kullanım Alanları : Tüy Dökücü
 • Ürün Yapısı : Bitkisel
 • Ortalama Fiyat : 1 Set Q7 Tüy Dökücü 39,90 TL + Kargo
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Şifa Seperim
 • Ürün Skoru : 1574
 • Q7 Tüy Dökücü Krem Sprey Yorum Yapmak için Tıklayın

  Q7 Tüy Dökücü kaynak sitesinde verildiği üzere ürün Q7 Tüy Dökücü Krem ve Q7 Tüy Dökücü Sprey olmak üzere set halinde sunulmaktadır. Ürün öneri sistemi aracılığı ile ziyaretçimiz tarafından önerilerek yoruma açılmış olup kullananların deneyim ve tecrübeleri öneri sahibi tarafından beklenmektedir. Ürünü kullanan ziyaretçilerimiz yorum yolu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim tecrübelerini paylaşarak öneri sahibi ve diğer ürünü takip eden ziyaretçilerimizi bilgilendirebilirler. Diğer ürünü takip eden ziyaretçilerimiz de yine yorum ile kullanıcılara sorularını sorabilirler.

  Q7 Tüy Dökücü Kaynak Açıklama Metni

  Q7 Tüy Dökücü Sprey (1+1)

  Q7 Tüy Dökücü Sprey sayesinde vücudunuzdaki tüylerden tamamen kurtulacaksınız! Özellikle bacak ve göğüs bölgesindeki tüylerinden şikayetçi olan erkekler için harika sonuçlar veren Q7 Tüy Dökücü Sprey sayesinde hiçbir şikayetiniz kalmayacak.

  Spreyin kullanımında dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Her bölgede kullanımı mümkün olmayan spreyin bazı bölgelerde kullanılması çeşitli problemlere neden olabilir.

  Nasıl kullanılır?

  Daha etkili nüfuz edebilmesi için bölge temiz olmalıdır. Cilde temas ettirmeden önce uygulama yapılacak alanı temizleyin.

  Kullanılmadan önce çalkalanarak tüylerin olduğu bölgeye dik açı ile sıkılmalıdır.

  Spreyi sıktıktan sonra uyguladığınız bölgeyi nazik bir biçimde ovalayın.

  En fazla 5 dakika bekletip tüyleri kontrol edin.

  Tüyler zayıflamaya başladıysa parmaklarınızın arasına gelecektir. Tüyler kolaylıkla çekilebiliyorsa ılık su yardımıyla yıkayın.

  Daha fazla etki etsin mantığı ile 10 dakika bekletmeyin. 5 dakikayı geçen bekletme sürelerinde alerjik reaksiyonlar görülebilir.

  Arındırdığınız bölgeyi cildi kurutmayan bir sabun yardımıyla temizleyin.

  Hangi bölgelerde kullanılır?

  Kol, bacak, bikini bölgesi, koltuk altı gibi bölgelerde kullanılması uygundur.

  Yüz kısmı, kulak ve burun içi, baş derisi, göğüs ucu gibi bölgelerde kullanılması kesinlikte yasaktır.

  Kullanacağınız bölge ile ilgili şüpheleriniz varsa ufak bir alerji testi yaparak ürünü cildinize bir miktar sürüp bekletin. Kızarıklık ve kaşıntı görülmüyorsa rahatlıkla kullanılabilir.
  Paket İçeriği

  Q7 Tüy Dökücü Kullanıcı Yorumları - Bakım, Bitkisel - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 15 Şubat 2018 15 Şubat 2018 — 16:56

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık