Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Limon Kabuğu Yağı Kullanıcı Yorumları

Limon Kabuğu Yağı Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Limon Kabuğu Yağı
 • Kullanım Alanları : Tüy Dökücü - Bakım
 • Ürün Yapısı : Bitkisel
 • Ortalama Fiyat : 1 Şişe Limon Kabuğu Yağı 29 TL + Kargo
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Belirtilmemiş
 • Kaynak : Şifa Sepetim
 • Ürün Skoru : 1208
 • Limon Kabuğu Yağı Yorum Yapmak için Tıklayın

  Limon Kabuğu Yağı bitkisel yapısı ile erkek ve baya kullanımına uygun olarak istenmeyen tüylerden kurtulma amaçlı olarak sunulmakta olan kişisel ürün bakım ürünlerindendir. Ürün ziyaretçi önerisi ile kullanıcıların yorumlarına sunulmuş olup ürünü kullanan ziyaretçilerimiz hem öneri sahibi ve hem de ürünü takip etmekte olan diğer ziyaretçilerimize ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşabilirler. Ürünü kullanmamış olan ziyaretçilerimiz kullanan yorum sahiplerine merak ettiklerini sorarak tartışmalara dahil olabilirler. Ürün önerisinde yer alan açıklama metni aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Ürün hakkında görüş, düşünce, deneyim, tecrübe vb parylaşımlarınız ve yorumlarınız ile siz de tartışmalra dahil olabilirsiniz. Kullanıcı Yorumluyor tamamen ziyaretçi odaklı herhangi bir erişim kısıtlaması bulunmayan bir ürün yorumlama sitesidir. Site genelinde olduğu gibi Limon Kabuğu Yağı ürünü için de site genel kuralları geçerli olup tüm ileti sahipleri bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır.

  Limon Kabuğu Yağı Kaynak Açıklama Metni

  • Her bir Limon Kabuğu Yağı 20 ml lik sağlıklı cam şişede ambalajlanmış ve siz değerli tüketicilerin kullanımına sunulmuştur. limon kabuğu yağı Unisex bir üründür.
  • Limon kabuğu yağını hem beyler hem de bayanlar rahatlıkla kullanabilirler..
  • Limon kabuğu yağı hazırlık aşamasında etken maddeler baş rol oynamıştır. Kolay kullanılabilmesi için sıvı formda imal edilmiştir.
  • Limon kabuğu yağı ürün detayı, imalat yeri ve içeriğindekiler gibi bilgiler kutusun üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır.
  • Limon kabuğu yağını tüketime başlamadan önce size teslim edilen kutunun / şişenin üzerini detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.
  • Hijyenik bir ortamda üretilen Limon Kabuğu Yağı, siz değerli müşterilerin beğenisine sunulmuştur.

  ÖNEMLİ NOT (YAN ETKİLER & UYARILAR)

  Limon kabuğu yağını kullanmadan önce kutu üzerini detaylı bir şekilde okuyunuz. Limon kabuğu yağı serin ve kuru ortamda, direk güneş ışığı almayacak şekilde, oda sıcaklığında ağzı kapalı olarak çocukların ve akli yetersizlik yaşamayan kişilerin ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edininiz. Limon Kabuğu Yağı nın içindeki bileşenlere karşı alerjisi olanlarda deride kaşıntı ya da kızarıklık gibi çeşitli yan etkiler yapabilir. Bu gibi bir durumla karşı karşıya kalırsanız bir uzmandan/bilir kişiden destek alınmasını tavsiye ederiz. Limon Kabuğu Yağı kesinlikle ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın tedavisi amacıyla kullanılmaz.

  Limon kabuğu yağı kullanımı ;

  Limon Kabuğu Yağı;

  Klasik bir tüy alma işleminin ardından, çok az bir miktar limon kabuğu yağı alınıp ilgili bölgeye sürülerek 5-10 dk kadar masaj yapıp, ilgili bölgeye iyice yedirmek suretiyle kullanılmaktadır. Hem beylerin hem de bayanların tüketimine uygun bir üründür. Eğer standart tüy alma işleminin ardından o bölgede kızarıklık ya da benzeri bir hassasiyet durumu varsa önce o bölge dinlendirilmeli ve sızı/kızarıklık geçtikten sonra limon yağı uygulanmalıdır.

  NOT: Yukarıdaki satırlardaki detayları ve kutu üzerindeki yazıları Limon Yağı şişesi elinize ulaştıktan sonra kullanmadan önce detaylı bir şekilde gözden geçiriniz.

  Limon Kabuğu Yağı Kullanıcı Yorumları - Bakım, Bitkisel - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 21 Şubat 2018 21 Şubat 2018 — 19:51

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık