Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Red ginseng Tahta Kutu Kore Kırmızı Ginseng Kullanıcı Yorumları

Red ginseng Tahta Kutu Kore Kırmızı Ginseng Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Red ginseng Tahta Kutu Kore Kırmızı Ginseng
 • Kullanım Alanları : Gıda Takviyesi
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Red ginseng Tahta Kutu Kore Kırmızı Ginseng 189 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Red ginseng
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 246
 • Red ginseng Tahta Kutu Kore Kırmızı Ginseng Yorum Yapmak için Tıklayın

  Red ginseng Tahta Kutu Kore Kırmızı Ginseng ürünü diyet ürünleri ana kategorisinde gıda takviyeleri arasında sunulmaktadır. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  Red ginseng Tahta Kutu Kore Kırmızı Ginseng ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Red ginseng Tahta Kutu Kore Kırmızı Ginseng Kaynak Açıklama Metni

  Red ginseng Tahta Kutu Kore Kırmızı Ginseng

  Red ginseng Tahta Kutu Kore Kırmızı Ginseng

  Red ginseng Tahta Kutu Kore Kırmızı Ginseng (200 Adet) Dikkat edin ve muhakkak belgelerini isteyin. 200 adet bulunmaktadır. 100 mg lıktır. FAYDALARI: İçeriği : Kırmızı ginseng.Kore Hükümeti izniyle ekimi yapılan topraklarda zamanı gelince sökülen kökler işlenecek fabrikalara getirilirler. Sıkı bir kontrolden geçirilen köklerin en iyi kalitede olanları seçilir. Seçilen bu kökler yıkanır, özel bir yöntemle işlenip, kurutulurlar. Bu işlemler sonucu Kırmızı Ginseng köklerinin renkleri koyu kırmızı bir renk alır ve faydalı etkileri daha da fazlalaşarak yararlanılacak hale gelir. Kullanım Önerileri : Sabah aç karnına 2-3 adet öğle yemekten önce 2-3 adet, akşam yatmadan 1 saat önce 2-3 adet olmak üzere, günlük 6 veya 9 adet kullanılır. Ambalaj Bilgileri : Tahta kutu içinde 1 şişe içinde 200 tablet vardır. YETİŞTİĞİ YERLER: Ginseng doğal olarak Kuzeydoğu Çin’de, Kore’de ve Rusya’da yetişmektedir. Çin, Japonya, Kore ve Rusya’da kültürü yapılmaktadır. Ginseng genellikle dördüncü yılında çiçeklenmeye başlar ve kökleri 4-6 yıl arasında olgunlaşır. 10. yıldan daha yaşlı kökler ilaç elde etmekte kullanılır. Kökleri çatallı etlidir. Beyaz ginseng, işlenmemiş bitki kökünün beyazlatılmış ve kurutulmuş halidir. Kırmızı ginseng ise beyaz ginseg haline getirilmiş taze bitki kökünün, kurutulmadan önce buharda bekletilmesiyle hazırlanır. ngin cinsi ismi olan Panax, Yunanca pan (tüm) akos’tan (tedavi) gelmektedir ve tüm tedavi anlamındadır. Ginseng, Uzakdoğu’da yüzyıllardır kullanılan bir bitkidir. KULLANIM BİLGİLERİ: Yorgunluk, güçsüzlük ve kuvvetsizlik durumlarında, çalışma ve konsantrasyon kapasitesi düşüklüğünde zihinsel ve fiziksel kapasitesinin artırılmasına yardımcı olur. KULLANIMI: Ginseng tıbbî bitkiler arasında en çok bilinen ve kullanılanıdır. Yapılan çalışmalar ginsengin fiziksel dayanıklılık ve performansı artırdığı, yorgunluğu, halsizliği azalttığını ve kişinin strese uyum sağlamasını kolaylaştırdığını ortaya koymuştur. Tüm bu özellikleri taşıyan bitkiler “adaptasyon” olarak bilinir. Ginsengin en çok bilinen adaptojendir. Erkek üreme sistemini güçlendirici etkisi vardır. Yapılan son çalışmalarda ginsengin şeker metabolizmasını etkileyerek diyabete karşı faydalı olduğu da bulunmuştur.

  Red ginseng Tahta Kutu Kore Kırmızı Ginseng Kullanıcı Yorumları - Diyet - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 8 Ekim 2021 8 Ekim 2021 — 10:27

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık