Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

Rotacar Fix it Pro Çizik Giderici Kalem Kullanıcı Yorumları

Rotacar Fix it Pro Çizik Giderici Kalem Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : Rotacar Fix it Pro Çizik Giderici Kalem
 • Kullanım Alanları : Çizik Giderici Kalem
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : Rotacar Fix it Pro Çizik Giderici Kalem 13TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : Rotacar
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 1177
 • Rotacar Fix it Pro Çizik Giderici Kalem Yorum Yapmak için Tıklayın

  Rotacar Fix it Pro Çizik Giderici Kalem ürünü diğer ürünler ana kategorisinde oto çizik giderici kalemler arasında listelenmektedir. Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır. Rotacar Fix it Pro Çizik Giderici Kalem ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  Rotacar Fix it Pro Çizik Giderici Kalem Kaynak Açıklama Metni

  Fix It Pro, aracınızda oluşmuş çizikleri anında yok ediyor. Şehir trafiğinde araçlarımız istenmeyen sebeplerden dolayı sık sık çizilmekte ve boyasında istenmeyen yıpranma ve bozulmalar olmaktadır. Araç çizik kalemi çok hızlı bir şekilde ve profesyonelce kaporta üzerindeki çizikleri yok etmektedir. Aracınızın boyası ne renk olursa olsun, ister opak, ister metalik tüm kaportalarda %100 etkilidir. Yapmanız gereken son derece basit, çizilmiş olan yüzeye Fix It Pro Kalemini gezdiriyorsunuz.

  Ürün Özellikleri :

  • Oluşan çizikleri onarmak için tamirciye götürdüğünüzde, ustalar çizikleri pasta ve cila kullanarak yok eder. Bu işlem hem masraflıdır hem de vakit kaybı..
  • Fix It Pro kullanarak aracınızda oluşan çizikleri kendiniz anında yok edin.
  • Fix It Pro araç çizik kalemi ile hızlı bir şekilde ve profesyonelce kaporta üzerindeki çizikleri yok edebilirsiniz.
  • Aracınızın boyası hiç fark etmez, tüm araba kaportalarında %100 etkilidir. Tek yapmanız gereken çizilmiş olan yüzeye Fix It Pro kalemini gezdirmek.

  KULLANIM ŞEKLİ

  Çizilmiş olan yüzeyi bir bez ile iyice temizleyin. Çizik üzerine Fıx It Pro”yu uygulayın. Uyguladıktan hemen sonra beklemeden yine temiz bir bez ile tamir ettiğiniz yüzeyi silin, parlatın. Son olarak aracı güneş ışığı altında tam kuruma sağlanması için 1 saat beklemeye bırakın. Önemli: Fix It Pro sürüldükten sonra güneşten gelen ultraviyole ışınları katalizör olarak kullanmak suretiyle fayda sağlamaktadır. Dolayısıyla uygulamanın mutlak suretle güneş ışığı altında yapılması gerekmektedir.

  Çok fazla derin çiziklerde başarı sağlayabilmek için uygulama kuruduktan sonra 2-3 defa tekrarlama gerekebilmektedir.

  Uyarı : Gözleri ve cildi tahriş eder.Cilde temas etmesi durumunda cildin hassaslaşması söz konusu olabilir.Çocukların eline geçmemesine özen gösteriniz.Gözlere temas etmesi durumunda, gözlerinizi dikkatlice su ile yıkayınız ve bir hekime başvurunuz.Uygun koruma eldivenlerini kullanınız.Sıvının yutulması durumunda, derhal bir doktora danışınız ve ambalaj veya etikiti gösteriniz.

  Rotacar Fix it Pro Çizik Giderici Kalem Kullanıcı Yorumları - Diğer - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 23 Ekim 2018 23 Ekim 2018 — 14:50

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık