Kullanıcı Yorumluyor

Son kullanıcılar ürünleri yorumluyor. Ürün yorumları, ürün deneyim, tecrübe, sipariş aşaması ve diğer alanlarda kullanıcılar ürünleri değerlendiriyor.

The Ordinary Caffeine Solution Kullanıcı Yorumları

The Ordinary Caffeine Solution Kullanıcı Yorumları
 • Ürün Adı : The Ordinary Caffeine Solution
 • Kullanım Alanları : Göz Serumu
 • Ürün Yapısı : Belirtilmemiş
 • Ortalama Fiyat : The Ordinary Caffeine Solution 299 TL
 • Kullanıcı Yaş Sınırı : Belirtilmemiş
 • Geliştirici : The Ordinary
 • Kaynak : HepsiBurada
 • Ürün Skoru : 89
 • The Ordinary Caffeine Solution Yorum Yapmak için Tıklayın

  The Ordinary Caffeine Solution ürünü bakım ürünleri ana kategorisinde göz serumları arasında sunulmaktadır . Ürün ziyaretçimiz tarafından öneri sistemimiz aracılığı ile ürünü daha önce kullanmış ziyaretçilerimizin deneyim ve tecrübelerinden faydalanma amaçlı olarak yorumlanmaya açılmıştır.

  The Ordinary Caffeine Solution ürününü daha önce kullanan ziyaretçilerimiz yorum metodu aracılığı ile ürün hakkındaki deneyim ve tecrübelerini paylaşarak hem öneri sahibi ziyaretçimiz ve hem de ürünü takip eden diğer ziyaretçilerimizin faydalanmalarını sağlayabilirler. Ayrıca ürünü henüz kullanmamış ancak takip eden ziyaretçilerimiz de sorularını yine yorum metodu aracılığı ile kullanıcı ziyaretçilerimize yöneltebilirler. Ürün öneri metninde yer alan resmi satış sitesi ürün sunumu aşağıda yer aldığı şekildedir.

  The Ordinary Caffeine Solution Kaynak Açıklama Metni

  The Ordinary Caffeine Solution

  The Ordinary Caffeine Solution

  KULLANIM TALİMATLARI

  Göz çevresine az miktarda masaj yapın. Tahriş olursa, kullanmayı bir süre bırakın. Sadece kırılmamış ciltlere yönelik kullanın. Kullanmadan önce yama testi yapılması önerilir. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.

  MALZEMELER

  Aqua (Su), Kafein, Maltodekstrin, Gliserin, Propanediol, Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Hyaluronic Acid, Okside Glutatyon, Melanin, Glisin Soja (Soya Fasulyesi) Çekirdeği Ekstresi, Üre, Pentilen Glikol, Hidroksi-Glikolat, Diklorometan , Laktik Asit, Dehidroasetik Asit, Trisodyum Etilendiamin Disüksinat, Propil Gallat, Dimetil İzosorbit, Benzil Alkol, 1,2-Heksandiol, Etilheksilgliserin, Fenoksietanol, Kapriil Glikol.

  The Ordinary Caffeine Solution Kullanıcı Yorumları - Bakım - Yorum Ürün Kullanıcı Yorumları 18 Ocak 2023 18 Ocak 2023 — 11:51

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kullanıcı Yorumluyor adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.
  Kullanıcı Yorumluyor © 2018
  Tuğçe Güneş | Beytullah Güneş | Doğaüstü Olaylar
  GNS Network - SEO Tasarım Reklamcılık